В суботу 11 травня цього року, дитяче служіння нашої церкви «Дім Слави Божої» проводило святкування присвячене Дню матері!

Зразу хочеться подякувати керівнику дитячого служіння церкви сестрі Наталії та всім служителям цього важливого служіння за надзвичайно посвячену підготовку цього свята!

Діток, їх матерів, бабусь і всіх гостей зустрічала гарно і з ніжністю оформлена зала офісу церкви, було підготовлено власноруч цілий ряд нового і цікавого інвентарю для проведення ігор, підготовлені конкурси, пісні, відео слайди, солодкий стіл!

Як і кожне церковне служіння, це свято матерів, теж розпочалось з молитви. Керівник служіння запросила дітей на сцену. Вони спочатку співали пісню «Рідна матуся», далі звучали вірші про маму, всі підтримували діток, коли вони співали пісню «Матуся».

Особливої уваги після звернення керівника служіння сестри Наталії було приділено дорогим бабусям! Діти співали пісню «Бабуся сонечко». Потім дітки дарували подарунки матусям і бабусям та займали місця в залі.

Сестра Лілія з донечкою Богданкою підготували веселу і змістовну сценку «Поміняємось місцями», яка викликала посмішки, а заодно і розуміння того, що матусею бути не просто. І за це вони отримали бурхливі оплески.

Ведуча оголосила очікувані ігри і конкурси. Упродовж цього часу на екрані змінювались цікаві і яскраві слайди та пісні. Чудовий час, коли діти, батьки, служителі мають тісне і веселе спілкування.

І звичайно всі насолоджувались завбачливо підготовленим пригощенням!

На завершення святкування Дня матері нашим церковним дитячим служінням, звучала хвала, всі прославляли Господа і на завершення була молитва подяки за свято і благословіння дороги.

Дякуємо вам благословенні служителі і звичайно нашим діткам за подарунок матерям і бабусям!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.