У переддень недільного кафедрального служіння, а саме 15.06.24 року, дитяче служіння нашої церкви «Дім Слави Божої» проводило святкування присвячене Дню батька!

Наше дитяче служіння зростає у всіх відношеннях. Нещодавно відсвяткували День матері, яке було настільки досконалим, проте,  керівнику дитячого служіння церкви сестрі Наталії та всім служителям цього важливого служіння, вдалось знову перевершити всі очікування. Надзвичайно красиво, зі смаком і тематично було оформлена зала. Золотисті кольори і відтінки свідчили про поважність події, яка святкувалась.

Діти, їх татусі і їх сімейства, служителі  і гості, всі у залі були задіяні у святі. Ведуча, після виходу дітей на сцену привітала всіх братів і наші дітки активно і в єдності співали пісню «Таточку, татусю», потім всі аплодували декламації віршів про татусів і підспівували коли дітвора співала пісню «Щастя і добра».

Далі були загадки, ігри і цього разу не було тих хто відсидівся на стільчику – приймали участь усі!!! Це було весело, по-справжньому, всі сміялись і раділи татусевим «активностям». І звичайно були переможці з призами, але і інші отримували втішальні призи.

Особливої уваги заслуговує перегляд відео, де діти розказували за своїх татусів і їх відносини, і діти говорили побажання татусям. Це було щиро, і також стало родзинкою свята.

І звичайно всі, і діти, і запрошені, і гості насолоджувались завбачливо підготовленим пригощенням!

На завершення цього чудового святкування  церковним дитячим служінням Дня батька, звучала хвала, всі прославляли Господа і була молитва подяки за свято та благословіння дороги.

Пам’ятне, чудове свято! Хай Господь сповна благословить наших служителів за надзвичайно посвячену підготовку цього свята!

 


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.