Різдвяне свято дитячого служіння церкви «Дім Слави Божої» розпочалося з привітань і молитви благословіння пастора Романа.

Старший служитель сестра Наталія, запросила діток на сцену. Пісні і віршики, які звучали зі сцени, не могли не потішити усіх хто прийшов святкувати з дітками День народження Ісуса Христа! Необхідно відмітити, старанно підготовлені пісні, особливо пісню про Віфлеємську зірку! Молодці!

Продовженням святкового Різдвяного святкування були веселі , конкурси –загадки, які стосувались теми Різдва, зими і діти мали змогу проявити свої біблійні знання, які отримували упродовж року. За кожну правильну відповідь – була «солодка нагорода»!

З абсолютною цікавістю всі присутні спостерігали за дійством лялькового театру. Наші служителі дитячого служіння підготували Різдвяну лялькову виставу про Віфлеємську зірку, яка всім показала дорогу до народженого Спасителя! Прикрашена ширма, нові декорації, професійні театральні ляльки – все це захоплювало наших маленьких глядачів. Служителі дитячого служіння були не перевершені і тримали зал у тиші, бо всім було дуже цікаво. Дітлахи раділи і дружно, разом з батьками, дідусями, бабусями, щиро плескали акторам. Дійсно,  велика подяка нашим служителям дитячого служіння їх помічникам за надзвичайно зворушливе і з любовю підготовлене і проведене Різдвяне свято для дітей і їх рідних!

І звичайно, дякуючи турботливості адміністрації церкви, наші дітки у веселому таночку з «Ангелом», отримали від нього, з любов’ю підготовлені подаруночки з солодощами!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.