Надзвичайно важливо, щоб наші діти навіть у цей оманливий час, коли вони дотичні із світом, навчались у правді Слова Божого. Тому віримо, що Бог по особливому тримає у Своїх руках наше дитяче служіння.

З любов’ю служителі цього служіння підготували святкування Пасхи.

У перед пасхальну суботу 30.03.24 р. святкування розпочалось з молитви багословіння. Потім усі присутні підтримували виконання дітками пісні «Лине пісня». Далі, чарівна Софійка декламувала «Пасхальний вірш», за виконання якого отримала овації!

Старший служитель сестра Наталія оголошувала підготовлені номери. Діти співали пісню «Всі разом дорослі й діти», потім декламували тематичні вірші про Ісуса Христа, який воскрес для нашого спасіння. Усі в залі підспівували, коли діти виконували пісню «Христа Творця святих чудес». Гарна, змістовна  і пісня  і виконання.

За таку старанність дітки отримали шоколадки і вітальні Пасхальні листівки.

Ну як без вікторини, саме це і був час, коли дітки відповідаючи на питання, показували свої знання про Ісуса і Його воскресіння, які вони здобували у недільній церковній школі!

Особлива подяка служителям, їх помічникам, і тим хто допомагав з оформленням  і грою лялькової вистави «Ісус Воскрес»! Все було продумано, вишукані костюми для ляльок  і головне зрозуміло і для найменшеньких, що наш Господь зробив для нас! Оплески присутніх у залі були винагородою за такий кропіткий труд.

Ну і звичайно ж були ігри, конкурси, все було жваво і весело!

Свято закінчувалось хвалою та прославленням Спасителя і молитвою подяки Богу, та всім хто доклав таких зусиль з тим, щоб наші діти усвідомлювали, що життя з Богом цікаве, наповнене фарбами і що Бог їх любить!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.