В цьому році, особливим благословінням для церкви «Дім Слави Божої» і церковного дитячого служіння,  було з любов’ю підготовлене служителями і вихованцями та проведене – дитяче Пасхальне служіння! Зал був прикрашений і оформлений з любов’ю і вишуканим смаком! Все проголошувало про урочистість і значимість цього потужного свята – Воскресіння Ісуса Христа!

Ведуча запросила діток на сцену для молитви і початку свята. Без милування не можливо було дивитись на наших діток: яскраві, урочисті, сконцентровані, але такі радісні, безпосередні, щирі!!!

І от дійство почалось… Пісню  «Христос Воскрес» співали всі присутні. Потім була «розмова» дітей про Воскресіння Ісуса Христа. Кожен учасник тримав квіточку і так складався букет для Ісуса, а дітки декламували вірші. Це було гармонічно. Далі свято набуло обертів. Знову лунали  пісні «Небеса і Земля», «Він, тільки Він». Ведуча оголосила про участь всіх у розгадуванні загадок, звичайно було гамірно, бо всім хотілось показати свою обізнаність про роль Христа для Спасіння людей!

Особливу увагу всіх привернула вистава «Ягнятко», знову наші служителі виявились дуже умілими акторами, бо всіх заполонило дійство цієї вистави, тому вдячні і гучні оплески були виявом вдячності всіх присутніх за таку чудову виставу.

Старший служитель сестра Наталя продовжила свято оголошенням про ігри! О! Це було дітками сприйнято дуже радісно! Без уваги і солодощів ніхто не залишився.

Ніщо не могло стомити наших дітей, тому коли прийшов час закінчувати свято, всі присутні з завзяттям прославляли Бога і щиро молились молитвою подяки богу за чудове і незабутнє свято Воскресіння Христа!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.