Церква «Дім Слави Божої» у неділю 12 травня 2024 року провела кафедральне зібрання радісно і урочисто. По особливому звучали привітання братів, святкові вітання на екранах і взагалі на кафедральному служінні цього дня була особлива атмосфера – адже вітали МАТЕРІВ.

Служіння прославлення і церковний хор особливо старались і Бог благословив їх Своїм помазанням. І після молитовних служінь, весь зал заполонила реальна духовна присутність Господа, всі щиро відкривали свої серця поклоняючись Богу.

Потужними були і молитва за сестер і  проповідь пастора церкви Романа Продивуса – «Найкоханіша». Не така як завжди на такий урочистий день… Є Той Хто покохав тебе вічним коханням – прийми його і будеш жити в милості. Кохання Господа не можна порівнювати із земним, хоча і воно Богом дане для людей на Землі. Це особисті близькі, індивідуальні, інтимні відносини з Тим, Хто Своє кохання довів жертвенною любов’ю. Все наш Господь зробив для найкоханішої, навіть подарунок-смаколик для сестер був з визначенням «Найкоханішій»!!!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.