Друга неділя травня – це завжди урочистий день і звичайно урочисте церковне служіння. Все цивілізоване суспільство відмічало особливий день для кожної людини «День матері». Цьогоріч, саме в цей день церква «Дім Слави Божої»  приготувалась, щоб урочисто привітати всіх сестер з цим приємним і почесним днем.

Напевне не має таких слів, щоб передати те, яким чудовим видалось служіння прославлення. Наші левити і хор були надзвичайними. Радісна і гучна хвала наповнила серця бадьорістю і веселістю. А глибина поклоніння, слова псалмів торкалися самих потаємних струн сердець…

І наші дітки, наша надія і майбутнє, які ж вони гарнюні! Старший служитель недільної церковної школи сестра Наталія привітала присутніх у залі  сестер і розпочала виступ своїх вихованців. Наші дитячі служителі підготували самі зворушливі вірші і пісні для матусь та бабусь. Усі дітки були: щирими, старанними, зворушливими, безпосередніми. Зал вдячно аплодував, а  самими уважними і захопленими були – матусі!  Дітки виготовили подаруночки для улюблених мам та бабусь і по закінченні виступу їх вручили.

Привітання, молитва і проповідь пастора Романа повністю співпадали з Духом цього надзвичайного служіння. Прозвучала проповідь «Мати всього живого» на основі Книги Буття 3:20. Ми всі одинакові і рівні у Ісусі Христі, бо Бог за всіх пролив Свою Кров. Світ продовжує дивитись на жінку старими мірками, проте світ живе в час дії Нового Заповіту, тому у кожного християнина чи то чоловік чи жінка, той хто  має образ Бога, у них однакова місія – виконання волі Бога. Тільки у Христі жінка щаслива, і як мама, і як сестра, донька, навіть не маючи потрібного. Основна задача кожної сестри навчитись дивитись на  себе Божими очима і виконувати Боже Слово.

З любов’ю і повагою, брати церкви привітали кожну сестру солодощами! День матері в благословенній церкві «Дім Слави Божої» видався на славу!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.