Восьмого травня все цивілізоване суспільство відмічало особливий день для кожної людини «День матері». Цьогоріч, саме в цей день церква «Дім Слави Божої»  приготувалась, щоб урочисто привітати всіх сестер з цим приємним і почесним днем.

Напевне не має таких слів, щоб передати те, яким чудовим видалось служіння прославлення. Наші левіти і церковний хор були надзвичайними. Радісна і гучна хвала наповнила серця бадьорістю і веселістю. А глибина поклоніння, слова псалмів торкалися самих потаємних струн сердець…

І наші дітки, наша надія і майбутнє, які ж вони гарнюні! Старший служитель недільної церковної школи сестра Наталія привітала присутніх у залі  сестер і розпочала виступ своїх вихованців. Наші дитячі служителі підготували самі зворушливі вірші і пісні для матусь і окремо для бабусь. Дітки, від маленької до старшої груп з любов’ю та особливим старанням підготувались до цього свята. Не передати тої радості коли всі наші дітки недільної школи вийшли на сцену – наче чарівне і прекрасне майбутнє! Самі найменші декламуючи віршики, обіцяли свою слухняність і допомогу. Середущі розказували, чому не можливо без матусь, а найстарші просили в Бога здоров’я та довголіття найдорожчим матусям. Крім того, виступили і порадували своїх бабусь їх внучата. Всі щиро аплодували нашим найкращим діточкам.

В унісон з піднесеним настроєм і святковою обстановкою прозвучали привітання та молитва пастора Романа Продивуса за сестер. Він назвав цей день – святом життя, бо саме через жінку продовжується життя на Землі. Оглянувши присутніх, пастор Роман висловив захоплення сестрами у залі, порівнюючи їх із квітучим садом, адже Бог створив багато квітів, але кожна індивідуальна і особлива.

На завершення святкового служіння, пастор Роман закликав всіх присутніх у залі, щоб кожен постарався привітати своїх матерів і бабусь, сестер і доньок, з розумінням того, яку роль Бог визначив для Жінки.

З любов’ю і повагою, пастор і брати церкви, привітали кожну сестру і навіть самих маленьких сестричок надзвичайно красивими живими квітами!!!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.