Кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» 18 червня 2023 року було урочистим і святковим. Радісні посмішки сестер і привітання лунали з порога церкви: «З Днем батька!».

Щирі побажання звучали з першої молитви цього служіння. Після запального прославлення і хвали, вітання лунали від вихованців дитячого служіння церкви. Старший служитель сестра Наталя, привітала від імені всіх сестер наших дорогоцінних братів із Днем батька, висловивши слова благословіння у їх життя,

Завжди наші діти талановиті, однак цей їх виступ був особливим. Пісні, вірші про татусів, які вони виконували, були надзвичайно духовними і патріотичними. Дякувати Богу за таке помазане служіння служителів і їх терпеливу працю, щодо підготовки такого виступу наших зворушливих і талановитих дітей! Тому гучні оплески і похвальні вигуки були заслуженими!

Пастор Роман також привітав усіх присутніх братів та здійснив молитву за них. Тематичною і була проповідь пастора Романа із Буття 3:8-12 «Відповідальний». Основною метою цієї проповіді було досягнути сердець усіх присутніх з тим, щоб усвідомили та прийняли основні кроки – як треба виконувати волю Божу, щоб зробити кращим завтра своєї сім’ї  та свого служіння, опираючись на написане Слово Боже.

Звичайно, всі присутні брати отримали подаруночки. Як завжди, дяка Богу свято вдалось!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.