19 червня цього року кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» було наповнене атмосферою радості і святковості. Саме у цей день ми прийшли не тільки на зустріч з Небесним Батьком, а й привітати благословенних братів із  Днем батька.

Старший служитель Наталя Дмитрівна запросила діток на сцену і  від імені сестер нашої дружньої церковної сім’ї,  привітала усіх братів церкви з поважним Днем батька. Привітання були наповнені побажаннями Господніх  благословінь, захисту та наснаги бути справжніми воїнами Ісуса Христа. Такі молитовні слова звучали особливо зворушливими в час страшної скрути для нашої держави, і особливими були благословіння тим братам нашої церкви, які боронять на полі бою нашу Україну.

Радістю, задоволенням і потіхою було привітання наших діток.

Кожного разу не стомлюємося описувати наших чарівних, безпосередніх і сміливих діток, незалежно від їх віку. Такі поважні, урочисті, оригінальні і з такою любов’ю декламували вірші, що кожного разу доводилось доволі чекати із-за гучних і вдячних оплесків. Усі присутні аплодували і підспівували нашим найдорожчим юним талантам коли вони виконували пісні про татусів. І вдячні татусі отримували власноручно виготовлені дітьми подарунки.

Крім того, наші брати і великі і маленькі отримали приємні  подаруночки із пророчими Божими Словами.

Молитва пастора Романа за благословенних братів церкви,  і проповідь «Вслід за Ісусом» на підставі Євангелії від Івана 8: 12, були дуже сильним духовним підбадьоренням братам і всім хто слухав, що кожен чоловік який бажає бути схожим на Ісуса, і докладає до цього зусиль, буде успішним у виконанні волі  Бога, яку Він визначив для чоловіка на Землі.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.