Травень місяць цього року наповнений урочистими служіннями! Відзначили День матері, і знову свято: нашій благословенній, живій і дійсно Божій церкві виповнилось 24  роки! І хоча ця благословенна річниця відбувається у тривожний і військовий час для країни,  цей День є знаменним, тому, що християни святкують Трійцю, або День сходження Духа Святого на церкву – День утворення Божої Церкви на Землі.

Все починалось з радісних усмішок і щирих вітань. З самого ранку,  церква «Дім Слави Божої» жваво наповнювалась людьми. Вітаю, з Днем народження, благословінь  – лунало звідусіль! В «Домі Божої Слави» – святкують 24 річницю! Вишукано і  урочисто була прикрашена сцена церкви, і одночасно, це була атмосфера святкування родинного свята – діти з’їхались, зійшлись у Батьківський дім. А діти дійсно добирались із Івано-Франківська, із Снятинського району, з Росошан Кельменецького району, були гості і запрошені – ну все так, як має бути в День народження.

Двадцять чотири роки Бог через Свою церкву «Дім Слави Божої» пробиває темряву цього світу, темряву диявольського обману, невір’я, безбожності, гріховної залежності, релігійного заблудження, даючи можливість кожному,  через покаяння, мати у вічності життя у Царстві Божому.

Після надзвичайно радісного, щирого прославлення і хвали, та потужних молитов кафедрального служіння, пастор Ірина запросила на сцену  пастора церкви Романа Продивуса та його дружину Наталію Дмитрівну, бо саме вони заслужено приймали вітання та подарунки – це ж День народження!

Пастор домашньої церкви Галина із с. Росошан (Кельменецький район, Чернівецької області) у словах вітання проголошувала будівничі ісповідання про ще вищий рівень помазання, сил, благословіння! Виражаючи подяку пастору і його дружині від імені братів і сестер домашньої церкви за вірне і посвячене служіння, пастор Галина бажала щоб пожали урожай насіння посіяного за 24 роки служіння, щоб виконано було бачення церкви, дане Богом і довгоочікувана Перемога в житті церкви, України і кожного члена церкви!.

Від усієї нашої церкви «Дім Слави Божої» пастор Ірина привітала і подякувала за сімейний приклад життя у Господі, за покору і послух Богу, за те, що пастор Роман самий радісний пастор в м. Чернівці, за помазані проповіді і батьківське духовне навчання, посвячене служіння у любові і жертвенності кожному члену церкви! Вона від імені братів і сестер із словами привітання та подяки Богу за Його церкву і за Його пастора Романа та Наталію Дмитрівну,  здійснила молитву у єдності з усією церквою. Це були  слова віри в перемогу для церкви «Дім Слави Божої» та слова великої вдячності Богу за життя у Божій  благодаті, Божому мирі і радості!.

Зворушливими і щирими були слова подяки пастора Романа усім нам і дружині, але першому подяка – це Богу, який завжди вірний Своєму Слову.

Пастор у молитві дякував Богу за реальну дію, за Батьківську опіку, за постійну підтримку, за те, що Бог дійсний поводир для кожної Своєї дитини, за утішителя Духа Святого, за те, що кожен брат і сестра, які будуть вірні Господу і цій церкві – будуть у вічності з Ним, з Богом і Батьком! А Його Дім наповниться людьми і Його Слава покриватиме Його живу церкву!

Потім пастор Роман запросив  на сцену церковний хор: з перших слів пісні, зал підтримував хористів. «Величай душа моя, співай душа моя, хвали душа моя Господа!!!» було підхоплено всіма в залі. Виступ хору було оцінено – щирими оплесками!

Глибоке і помазане поклоніння нашого служіння прославлення, дало змогу кожному хто шукав Божого дотику і Слова отримати таку нагоду. Слова псалмів, їх професійне звучання торкалось сердець, було можливим доторкнутись до Божої присутності.

Саме після такого поклоніння, було реально прийняти потужне Боже Слово, яке Бог дав через проповідь пастора Романа «Евен-Єзер»» із Першої книги Самуїлової 7:12 : «І взяв Самуїл одного каменя, і поклав між Міцпою та між Шенам, та й назвав ім’я йому: Евен-Єзер. І він сказав: Аж доти допоміг нам Господь»! Нашу церкву Господь вів до цього часу – усі 24 роки!  Господь взяв камінь, яким для нас є Ісус Христос і  поклав Його – камінь помочі для нас! Церква, це місце Божої опіки і допомоги, Головою Церкви є Ісус Христос, Він утворив церкву «Дім Слави Божої», Духом Своїм веде нашу церкву і дає всі засоби, щоб церква устояла! Ворота аду її не здолають! Той хто в церкві, хто вірить, хто вірний і терпеливий той має вічність з Богом. Бо Господь, Голова Церкви прийде за нею, і лише той хто буде в живій церкві буде спасенним!

Особливою була Причасть на цьому служінні. Це реальний доказ того, що ми є одне в Бозі, саме так в реальності відбувається єдність! Тому коли пастор Роман здійснював молитву за Кров і Тіло Ісуса Христа, всі присутні в залі були одним цілим – Тілом Христа – Його церквою!

Яке ж День народження без подарунків? Наше День народження закінчилося врученням кожному присутньому святкового подарунка!

З 24 – Днем народження, дорога церква!!!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.