В перше кафедральне служіння в червні ми мали подвійне святкове служіння – церковне Причастя і День народження церкви «Дім Слави Божої», нам 23 роки!

Так, у час війни ми не маємо бажання якимось масштабним чином проводити святкування, бо все, що наша  жива Божа церква робить у час війни, це щоденно стоїть  в молитовному проломі за Перемогу від Бога. Дякувати Господу, що ми не стомлюємось і ця молитва буде рухати Руку Бога до кінця, і ми побачимо милість від Нього, ми побачимо звільнену нашу країну.

Святкування річниці нашої церкви відбувається у День сходження Духа Святого і утворення Божої Церкви, святковий день, яке відмічається на державному рівні, тому наша церква дійсно підготувалась по святковому до цих подій.

Спочатку було об’єднане з хором прославлення і хвала. Всі присутні наповнювались  потужною бадьорістю і радістю.

Потім,  все продовжувалось щирими привітаннями, які пастор Роман з дружиною Наталею, приймали від пастора домашньої церкви с. Росошани Галини, пастора дочірньої церкви м. Борщів ( Тернопільська область) Мар’яна, та пастора Івана, який вітав від усієї церкви «Дім Слави Божої» та моливсь за благословенну сім’ю Продивус, які посвятили  свої життя служінню Богу. Пастор Роман щиро подякував усім за привітання, а найбільше дякував Богу, який завжди є Головним у Своїй церкві «Дім Слави Божої».

Пастор Іван запросив  на сцену церковний хор. І це теж було подарунком  церкві. Наш хор був на висоті, запальні пісні супроводжувались оплесками залу і Божа атмосфера наповнила зал.

«Святий, Святий, Господь – Саваот!!!» – цим псалмом почалось поклоніння. О! Це був неймовірний час! Поклоніння було насичене Божою присутністю, нові пісні поклоніння стали хітами, всі наповнювались величчю нашого Батька.

Тому коли пастор Роман здійснював молитву за Кров і Тіло Ісуса Христа, всі присутні в залі були одним цілим – Тілом Христа!

Служіння жертви подяки Богу були підтвердженням того, що Бог є Господарем нашого життя, лиш віддай Йому всі свої потреби.

Сестра Олена, дякувала Богу за зцілення і звільнення онучки від температури і від великого комунального боргу. Коли ти уповаєш на Бога, то всі хвороби і діагнози будуть поборені. І у Нього всі твої турботи на контролі.

Сестра Лєна даючи жертву подяки була лаконічною – дякувала за спасіння і Його любов до неї, Любов, яка забезпечує всі в її житті! Пастор Роман пояснив, що жертва подяки Богу – це є практична проповідь, з реальним результатом отриманої відповіді Бога на твою віру. Вся церква підтримала пастора у молитві за сестер, проголошуючи будівничі слова , які підкріпляли б їх віру.

Проповідь пастора Романа «Дім духовний» (на підставі 1 Петра 2:5) – була  потужною! Надзвичайно простими і зрозумілими словами пастор Роман  розкрив глибокі духовні істини значення Церкви та її побудови, а особливо життєвої необхідної для вічності  з Богом для кожного християнина!

Все в неділю було чудовим: і свято, і хвала, і поклоніння, і вітання і Слово! Навіть подарунки кожному хто був у залі були дуже приємними! Дійсно добре бути в Домі Слави Божої, де Живий Бог – Господар і Голова!!!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.