Живій Божій церкві «Дім Слави Божої» у м. Чернівці,  виповнилось      22 роки! І хоча ця благословенна річниця відбувається у тривожний і тяжкий час для країни, знаменною ця подія є тому, що весь світ, держава Україна в тому числі, відзначають День Трійці, що є  величним Днем сходження Духа Святого на церкву – перший день утворення Божої Церкви на Землі.

Потужне і радісне прославлення, розпочалось новим псалмом хвали, і тому серця присутніх в залі наповнились бадьорістю і радістю. Вся хвала продовжувалась оплесками!

По особливому звучали і здійснювались молитви кафедрального служіння. Пастор Іван привітав всіх: « З Днем народження дорога церква!!!». Далі  він запросив на сцену пастора церкви «Дім Слави Божої»  Продивуса Романа з дружиною Наталею та онучкою Софійкою, які радо приймали щирі,  урочисті і приємні вітання від  домашньої церкви з с. Росошани (Кельменецького району) та  дочірньої церкви із м. Борщова (Тернопільська область). І пастор Галина і пастор Мар’ян дякували Богу за те, що по Його волі наша жива і духовна церква дійсно перебуває у волі Бога, виконуючи бачення, яке Господь визначив для Своєї церкви «Дім Слави Божої». Дякували Богу за пастора церкви Романа і його дружину, які у повній покорі і посвяченості Богу та служінню, з особливим трепетом опікуються членами нашої великої духовної родини.

Від імені братів і сестер із словами привітання та подяки Богу,  виступив пастор Іван. Його слова привітання, а далі молитва всієї церкви, це були будівничі слова віри для церкви «Дім Слави Божої» та слова великої вдячності Богу за помазанця Божого Романа і його сім’ю, за прямування нашої церкви Божим шляхом. Подякував Богу за те, що Він любить Свою церкву і все повертає на добро!

Старший пастор церкви «Дім Слави Божої» Роман Продивус привітав усіх присутніх. Подякував Богу за – церкву, за 22 благословенних роки Його керівництва! За те, що саме Бог є Головою церкви, за те, що Бог вибрав його на служіння, довірив йому церкву, підтримує і веде у служінні, бо усвідомлює величезну відповідальність за духовну належність церкви Слову Божому, а значить і вірного курсу куди ідуть члени церкви. Богу дякував і за те, що Він чує, відповідає, і дійсно іде поруч!

Чудовим було вітання церкві від євангелізаційного церковного хору, піднесені, тематичні, ритмічні пісні сподобались слухачам, бо вони дружно аплодували і підспівували виконавцям!

А потім відбувалось поклоніння… Воно було потужним, глибоким і водночас особистим. Слова нових пісень поклоніння, невимовно і по-справжньому торкались сердець, всі псалми наповнені закликом до Духа Святого бути Господарем нашої церкви, цього служіння і наших сердець.

Надзвичайно співзвучною була молитва і проповідь пастора Романа. Він помолився за церкву, і продовжив кафедральне служіння проповіддю на тему «Знамено вічності з Богом» зачитавши з Другого послання до Коринтян 1: 21-22. Того, кого Бог вибрав і утвердив у Христі, Саме Він, дав у наші серця завдаток Духа! А те, що Дух Святий оселився в наших серцях, є ознака – говоріння іншими мовами. І це є те джерело, яке духовно зв’язує нас з Отцем, бо Дух Святий як Особистість, зійшов на Землю. Це джерело бездонне, це Сила яка діє при любих обставинах, діє по нашій вірі і молитвах іншими мовами.

А потім пастор молився за тих хто добровільно забажав отримати в подарунок  цей завдаток Духа – говоріння іншими мовами, виходили і ті, які бажали від Духа Святого зростання у цій духовній здібності молитись мовами зрозумілими тільки Богу. Складно описувати духовні процеси, проте, кількість тих хто вийшов на молитву, свідчило про те, що члени церкви це живі християни, які усвідомлюють головну мету життя на Землі – вічність з Богом, а тому необхідність і уміння мати тісні зв’язки з Господом, щоб отримати обітниці і виконати Його волю.

Це було потужне служіння! Всіх присутніх залі, на виході очікували приємні сюрпризи, а як же – іменини та й без тортика!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.