Радість і усвідомлення великої вдячності нашому Господу Ісусу Христу за Його подвиг на Голгофі, за Воскресіння і шанс на Спасіння кожної людини, не зможуть подолати ні диявол,  ні його сили темряви (через рашистську війну, ковідну пандемію) бо Ісус смерть Переміг. Саме тому, було надзвичайною цінністю для нашої дочірньої церкви «Дім Слави Божої» у м. Борщові (Тернопільська область) відсвяткувати свою 14 річницю!!!

Ця дружня духовна родина зібралась у гарно прикрашеній залі, у понеділок 25 квітня 2022 року. Звідусіль лунало: Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Всі радісно вітали один одного із 14 річницею створення нашим Богом, церкви «Дім Слави Божої» у м. Борщів.

Все відбувалось надзвичайно урочисто і водночас по-домашньому зворушливо і чуттєво.

Хвала та прославлення було в силі і потужно лунало з радісних і усміхнених уст братів і сестер – День народження це дійсно свято!

Члени церкви з трепетом підготували вітальні виступи. Сестри Віолета і Аліна розпочали святкові виступи гарною піснею. Зворушливим був виступ діток, які дуже по дитячому, однак щиро співали пісню «Ми є церква Христа» і звичайно отримали потужні оплески від вдячної аудиторії. Сестра Наталя професійно співала пісню «Церква Ісуса Христа Спасителя», зачитували вірша пастора Мар’яна про церкву, тобто свято проходило дуже радісно.

Глибоким і особистим, водночас  потужним, було поклоніння нашому Господу і Спасителю – Ісусу Христу. Слова нових пісень поклоніння, невимовно і по-справжньому торкались сердець.

Старший пастор церкви «Дім Слави Божої» Продивус Роман Юрійович (м.Чернівці) привітавши  усіх присутніх, висловив слова щирої подяки пастору церкви у м. Борщові Мар’яну Ростецькому, його дружині Марії, та членам церкви за їх щире і посвячене служіння для розбудови Божої церкви, побажавши їм зростати у самій важливій величині Бога – любові!

Проповідував пастор Роман про те, що молитва рухає Руку Бога, і в зростанні Його церкви і у осягненні Його церквою Перемоги. Бо Перемога від Бога, саме ця перемога потрібна Україні у цій страшній війні проти  варварської росії. Саме наші постійні, войовничі молитви на підставі Слова Божого, пости і віра є підставою для досягнення Перемоги у Духовній війні, яка обов’язково відбудеться на землі. Це було великим підбадьоренням для церкви у Борщові.

Святкування 14-ї річниці видалось на славу! Ну і звичайно, яке День  народження без святкового торта! Солодощами ласували усі присутні і ділилися враженнями про надзвичайно приємний і чудовий час!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.