Свою 13 річницю відсвяткувала 3 травня 2021 року  наша дочірня церква «Дім Слави Божої» у м. Борщові (Тернопільська область). Як і годиться на День народження «іменинниця» очікувала гостей і тому все було посвятковому: урочистим, гарним і водночас щирим, веселим і радісним.

Пастор Мар’ян Ростецький з радістю привітав усіх присутніх і вдячною молитвою Богу, за привілею жити і служити у Царстві Божому розпочав святкове служіння.

Служіння прославлення церкви було в особливому помазанні і тому   хвала та прославлення, яке лунало з радісних і усміхнених уст братів і сестер було сильним!

Радісним було привітання старшого пастора церкви «Дім Слави Божої» Продивуса Романа Юрійовича. Він висловив слова щирої подяки пастору Мар’яну за самовіддане служіння Богу, за його посвячення та жертовність, хоч і непросто, зате з Христом! Було багато інших привітань і подарунків, лунали глибокі і надзвичайно зворушливі авторські вірші, виконувались пісні і все для нашого Небесного Батька! Бо Він задумав і створив цю чудову нехай ще і «юну», однак зростаючу і процвітаючу Свою Живу Церкву «Дім Слави Божої».

А далі пастор Роман Продивус дякував Богу за Духа Святого і ту мудрість, якою Він наповнює життя  церков і у Борщові, і у Чернівцях.

«Дім Слави Божої», саме на таку тему проповідував пастор Роман. Церква це не будинки, це реальні живі люди, об’єднані духовним зв’язком, для виконання волі Божої та принесення духовних жертв в Ісусі Христі. Люди, немов каміння, збудовуються у духовний дім для виконання Божих планів, а не своїх. Бог дійсно вибирав кожного з нас, саме для того, щоб ми усвідомлюючи свою належність через Ісуса Христа до Божої сім’ї, робили все угодне Богу для наповнення Царства Божого, глибоко розкрила видатну роль Церкви у спасінні людей. Ісус – Голова Церкви і той хто у Домі Його Слави той під укриттям Бога, під Його опікою, той спів городянин святим і домашній  Богу.

Свято видалось на славу – процвітай і зростай благословенна церква!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.