Надзвичайно швидко збіг час і наша дружна духовна сім’я церкви «Дім Слави Божої» втупила у останній місяць 2020 року. Непростий і неоднозначний цей рік, що минає, складний для усіх людей і країн у світі. Проте у дітей Божих, у живих церков є Він – наш Господь, який завжди з нами: оберігає, опікає, захищає, забезпечує, веде, направляє…, і для Нього не має обмежень у часі, днях чи роках. Він завжди поруч!
На першому грудневому кафедральному служінні у єдності і в розумінні Слова Божого та на виконання Ісусового заповіту церква приймала Причасть.
Схиляючи голови у глибокому поклонінні Господу, кожен член церкви відкривав своє серце перед Богом, щоб бути готовим достойно прийняти останню у 2020 році спільну Господню причасть. Пастор церкви Роман Продивус дякував Богу за кожну краплинку Його Крові, яка для нас є очищенням, звільненням і наповненням Божою Силою. Він призвав кожного брата і сестру поклонитись у дусі правди, усвідомлюючи свою повну залежність від Господа. Роздумуючи над Голгофою, молячись, прохаючи Бога наповнити силою життя, силою Духа Святого кожного хто цього прагне, і щоб кожен через цю Силу отримав зцілення, звільнення, наповнився миром та Божим спокоєм. Усвідомлення досконалості Жертви Ісуса Христа дає впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках.
Чуттєвою і від глибини серця була жертва подяки сестри Олени, яка дякувала Богу за те, що все у Його руках і вся її родина жива і не хворіли Covid-19, за реальну духовну свободу її сина, за слухняну і добру онуку Настю, за благословіння її роботою онлайн і забезпечення Господом не дивлячись ні на які умови, за можливість бути в церкві і переживати реальну Божу присутність.
Перед молитвою за сестру Олену пастор Роман сказав, що дійсно дякувати Богу за те, що живі, бо тільки живі прославлятимуть і дякуватимуть Богу. А також те, що кожна людина, яка щиро вірить Богу – отримає від Нього. Віруючий не живе як світ беручи, а дає, сіє і отримує від Бога. З особливою любов’ю церква підтримала ревною молитвою пастора Романа, який молився за благословенну сестру.
Благословінням на цьому кафедральному служінні, була молитва за сестру Наталю, яка стала членом церкви «Дім слави Божої». Пастор церкви Роман Продивус, радо привітав її та роз’яснив для всіх присутніх життєву необхідність такого рішення для вічності з Богом. Альтернативи членству у церкві немає, це пряме виконання волі Божої, і знаходження під Його захистом. Молитва пастора та церкви за сестру була щирою, в єдності і з радістю.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.