Перше кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» – 3 січня 2021 року    було радісним, наповненим, очікуваним!

Лунала молитва і хвала, а потім всі присутні в залі активно виспівували хвалу і славу Господу нашому Ісусу Христу. Прославлення було в особливому піднесенні!

Пастор Роман дякував Богу за рік, який настав і благословляв усіх присутніх, щоб шукаючи Бога, отримували духовну наснагу та відкриття і служили Богу щирим серцем.

Наповнене, глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку. Пастор Роман призвавши Божу благодать, здійснив молитву до Причасті.

Молячись, пастор Роман дякував Господу, за те, що Він зійшов на Землю в образі людини, щоб виконати план Божого спасіння людства. Просив Бога наповнити силою життя, силою Духа Святого кожного хто цього прагне, і щоб кожен отримавши цю Силу отримав зцілення, звільнення, наповнився миром та Божим спокоєм. Усвідомлення досконалості Жертви Ісуса Христа дає впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках.

Також, видалось особливим і служіння – жертва подяки Богу!

Пастор Ірина подякувала Богу за минулий рік – за Господній захист, за відкриття потужності щоденної Причасті, як захисту і Божого благословіння, за служіння пастора Романа, за свою Домашню Церкву і з вірою наперед дала жертву подяки Богу з усвідомлене народження згори чоловіка і сина і їх щире служіння Богу, а також за її остаточне зцілення.

Сестра Галина, була надзвичайно розчуленою дякуючи Богу за те, що «…живу, бачу, чую, ходжу, працюю руками», будучи фізично одною, такою себе не відчуває, бо Його присутність у її житті кожночасна. Дякувала за церкву і пастора, служителів, братів і сестер церкви, З вірою проголосила спасіння сина, який має приїхати, його народження згори і служіння Богу.

Сестра Альона засвідчила, що Господь надзвичайно благословляв її упродовж минулого року. Головним вона визначила для себе, що навчилась пробачати і ввіряти Богу своє життя. З вірою давала жертву подяки за здійснення цілей, спасіння родини, і слухняність донечки.

Також жертву подяки Богу дала пастор Тетяна. Щиро дякувала Богу за те, що її життя в Його руках, що Він вірний і в продовж минулого року, які б ситуації не виникали в її житті Господь був у всьому з нею. Вона продовжує вірити і молиться про обіцянку, яку отримала від Бога у 2017 році і з вірою дала жертву подяки за спасіння дому, і за благословенний продаж майна в селі, та благодать мати своє житло у місті.

Молитви, які здійснювались за сестер, були ревними і в єдності, проголошувались будівничі слова віри про реальну дію Божої благодаті на вирішення і виповнення всього за,  що вони дали жертви подяки Богу.

 

 


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.