У переддень недільного кафедрального служіння, а саме 20.06.26 року, дитяче служіння нашої церкви «Дім Слави Божої» проводило святкування присвячене Дню батька!
Здається нещодавно відсвяткували День матері, яке було настільки досконалим, проте, керівнику дитячого служіння церкви сестрі Наталії та всім служителям цього важливого служіння, вдалось знову перевершити всі очікування. Надзвичайно красиво, зі смаком і тематично було оформлена зала.
Діти, їх татусі і їх сімейства, служителі і гості, всі у залі були задіяні у святі. Ведуча, після виходу дітей на сцену привітала всіх братів і наші дітки активно і в єдності співали пісню «Пісня для тата», потім всі аплодували декламації віршів про татусів і підспівували коли дітвора співала пісню «Про тата».
Потім були дуже зворушливі вірші для дідусів і діти надзвичайно душевно проспівали «Пісня про дідуся».
Коли ж діти вручили подарунки татусям і дідусям, то увагу всіх захопила цікава і повчальна сценка «Бережімо один одного», наші артисти заробили щирі оплески.
Далі були вікторини, загадки, ігри і цього разу не було тих хто відсидівся на стільчику – приймали участь усі!!! Це було весело, по-справжньому, всі сміялись і раділи татусевим «активностям». Були переможці з призами, але і інші отримували потішальні призи.
І звичайно всі, і діти, і запрошені, і гості насолоджувались завбачливо підготовленим пригощенням!
На завершення цього чудового святкування церковним дитячим служінням Дня батька, звучала хвала, всі прославляли Господа і була молитва подяки за свято та благословіння дороги.















0 коментарів