25 грудня 2020 року святкове кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» розпочалось з гучного і потужного виконання церковним прославленням Різдвяних колядок. Саме так, радісно і у єдності брати і сестри церкви прославляли Бога за те, що Він прийшов у світ щоб виконати план Божого спасіння людства.
Святково прикрашена сцена, радісні усмішки і щасливі побажання, надзвичайно весела і радісна хвала об’єднала усіх присутніх.
І як завжди, наш Бог приготував сильну і помазану проповідь через пастора Романа – «Бог на Землі» із Євангелії від Матвія 1: 23. Все, що пов’язане з Ісусом Христом – надприроднє! Єдине природнє в житті Ісуса на Землі – було тільки народження від діви Марії. Однак Бог народився для нас фізично, щоб ми народились для Нього духовно. І хто не народжений від Нього, той не має нічого спільного з Ним.
А потім був незабутній час поклоніння… Схилені голови, молитви подяк, тільки Господь знав, що кожен з присутніх у залі Йому казав. «День і ніч, ніч і день, хай ллється хвала…», здавалось, що співає одна людина, так в унісон співали Богу і дякували всі хто прийшов на святкове служіння привітати Ісуса Христа з Днем народження!

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ !
СЛАВИМО ЙОГО!


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.