Кожної неділі, зранку брати і сестри самої благословенної  церкви «Дім Слави Божої», поспішають на зустріч із Батьком. Звичайно, кожне служіння має вагу для живих християн. Проте,  перше  кафедральне служіння у новому місяці – особливе. Воно особливе – Причастям.

О! Яке потужне відбулось служіння в неділю 07.02.2021 року! Не дивлячись на справжню зимову погоду з снігами і заметами, вірні Богу прийшли, приїхали, добрались, щоб стати причетними до Таїнства.

Спочатку усіх підбадьорило, наше прославлення гарними і радісними псалмами Хвали.

На цьому кафедральному служінні троє сестер принесли Господу жертву подяки за Його дію у їх житті.

Пастор домашньої церкви с. Росошани Галина, яка приїхала аж за 100 км від м. Чернівці дякувала Богу за те, що Він відкрив їй істину і спас, за церкву «Дім Слави Божої», за зцілення. Дала засвідчення по двох фактах, які відбулись: – дякувала, що для неї минулий 2020 рік, який вважають самим тяжким, виявився самим процвітаючим і у повноті вона отримала урожай у всіх сферах життя; – дякувала за зцілення Анатолія. Вона звернулась до пасторів церкви, щоб молились за операцію на серці Анатолія, операція йшла протягом 9 годин, і все для цього чоловіка відбулось добре. А  пастор Галя заходила в чат і бачила, що пастори молились, хто коли міг і в цілому це було  упродовж доби, тобто Бог все влаштував для благословіння Анатолія! Вірою сестра дала жертву подяки Богу за успішне оформлення документів і роботу дітей за кордоном.

Сестра Галина, яка на служіння також добиралась за 50 км із Снятинського району Івано-Франківської області, даючи жертву подяки Богу, була дуже зворушеною, все занотувала, щоб від хвилювання чогось не забути. Вона дякувала Богу за Його прощення, за вибрання і спасіння. Вірою сестра дала жертву подяки Богу за виповнення Божої обітниці про народження згори чоловіка і синів, і про зростання її віри для отримання зцілення суглобів, пообіцявши свідчити перед церквою, як вона танцює для Бога.

Сестра Людмила принесла подяку за все що Бог зробив, робить і буде робити в її житті. За пастора церкви, за 2020 рік, який став особливим для прориву і отримання нею відкриття про служіння. З вірою давала жертву подяки за благословенне вирішення питання про купівлю нового житла.

З особливою любов’ю церква підтримала ревною молитвою пастора Романа, який молився за сестер, благословляючи їх в ім’я Ісуса Христа у рік досягнень отримати все, про що вірять.

Потужною була проповідь пастора Романа «Гідна Причасть» із  1-го послання апостола Павла до Коринтян 11:23-30. Духом Святим через пастора Романа, Господь торкнувся самої глибини сердець присутніх у залі з тим, щоб ще раз пережити і осягнути сакральність прийняття Тіла і Крові Христа! Схиляючи голови і серця у глибокому поклонінні Господу, кожен член церкви відкривав своє серце перед Богом, щоб бути готовим гідно прийняти Господню Причасть. Його жертва досконала, і це дає нам право жити по благодаті у повноті Божих благословінь на Землі і мати вічність з Богом на Небі.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.