here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 03.11.19

PDFДрукE-mail

   Непросто добрати слів для короткого повідомлення про важливе кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» у першу неділю листопада  цього року . Воно виявилось неординарним.
В  принципі всі служіння церковної Причасті особливі. Звичайно, всі очікують таких служінь, бо віримо в особливу Божу дію під час Причастя. Однак, цього разу всі присутні переживали особливу Божу присутність. З першої і до останньої хвилини служіння!
   Наше благословенне прославлення знову перевершили себе: гучна і щира хвала Господу запалила усіх присутніх у залі! Радісне і гучне прославлення відкрило серця присутніх для реальної зустрічі з Небесним батьком.
   Наповненими і зворушливими були жертви подяки Богу сестер Ірини і Тетяни.
   Сестра Ірина дякувала за те, що вибрана і спасенна Богом, за церкву і пастора Романа, за служіння і за Домашню Церкву. З вірою дала жертву подяки Богу за усвідомлене  спасіння її дому: народження згори і виконання плану Божого спасіння  чоловіком і сином.
   Сестра Тетяна дала жертву подяки Богу за надприродню Його любов і опіку нею, та її сім’єю. У 2016 році Бог зберіг її життя і  звільнив її від раку 4 степені (на останньому огляді лікар повідомила, що вона єдина жива з тих, які оперувались разом з нею). І коли у цьому році вона відчула необхідність звернутись до лікарів, виявилась необхідність у двох операціях. І сестра дякувала Богу за чудесні процеси, які відбулись: фактично без черги, за  вдвічі менший кошт чим платили інші, у найталановитішого лікаря у місті, їй зробили дві операції в одній! Плюс, через тиждень, зробили операцію на оці (видалили кісту). Дякувала сестра: церкві, братам і сестрам, які благословили фінансами, сім’ї своєї доньки,  домашній церкві, яка доглядала за нею з любов’ю. Сестра Тетяна свідчила, що переконалась у важливості бути в Тілі Христовому.
   Перед молитвою пастор Роман сказав, що кожна людина, яка щиро вірить Богу – отримає від Нього. Віруючий не живе як світ, беручи, а дає, сіє, і отримує від Бога. З особливою любов’ю церква підтримала ревною молитвою пастора Романа, який молився за благословенних сестер.
   Після надзвичайного поклоніння: глибокого, помазаного, наповненого Духом Святим, на сцену винесли Причастя для молитви. О! І це був великий авторський хліб-коровай. Здивування розвіяв пастор Роман.
Пастор засвідчив, що він і наше служіння прославлення буквально вночі повернулись із Києва, де вони, як представники нашої церкви приймали участь у служінні хвали 24/7. Це було дуже потужне служіння, присутність Бога була «просто у повітрі», на екранах висвітились фото з оформленого залу, і було зразу видно, що цей хліб був на тому служінні. Далі пастор розповів, що виступ нашого прославлення настільки було помазаним, сильним, сучасним, українською мовою, що підсилило потужність,  що організатори хвали 24/7 благословили нашу церкву цим хлібом для Причасті, дякуючи за посвячене служіння!
   Кожен в залі переживав особливу присутність Бога, і частинку того помазання служіння хвали 24/7. Це була особлива причасть тому, кожен очікує особливих Божих благословінь.
   На цьому кафедральному служінні, церква «Дім Слави Божої» радо молилась за малюсіньку Беату. Сестра Ірина і її чоловік Сергій, довіряючи Богу, принесли для благословіння свою новонароджену донечку. Вийшовши на сцену щасливі батьки не приховували радості та усвідомлення важливості молитви церкви за дитину. Перед благословінням, пастор церкви Роман Продивус, роз’яснив присутнім, що ми церква Живого Бога і дотримуємось того, що Сам Бог сказав у Слові, про благословіння дітей. Ми віримо, що саме молитва благословіння виставляє у духовному світі Божий захист дитині і благодать Господа, щодо майбутнього дитини. Потім пастор Роман вручив батькам свідоцтво проведення церковного благословіння Беати.
   Проте, і ще одна радісна подія відбулась на цьому, дійсно особливому і неординарному служінні. Церква молилась за брата Романа, який усвідомлюючи духовне значення належності до Тіла нашого Господа, висловлюючи добровільне бажання - став членом нашої благословенної живої Божої церкви. У єдності  церква молилась і проголошувала будівничі слова  благословіння Бога у життя брата і привітала свого нового члена духовної родини. Яке це благословіння і радість коли молоді люди віддають своє життя Богу!Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 14 гостей на сайті

Календар подій

 гру   січень 2020   лют

пвсчпсн
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (21)