here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)

Кафедральне служіння 04.08.19

PDFДрукE-mail

   На кафедральному служінні церкви «Дім Слави Божої» у неділю 4 серпня 2019 року,  прославлення було гучне і величне . Це створило обстановку щирої радості зустрічі з Богом. А глибоке і зворушливе  поклоніння наповнило відкриті серця присутніх вдячністю нашому Господу за приналежність до сім’ї Божої.
   Атмосферу наповненості Славою Божою цього зібрання, продовжувало служіння - жертви подяки Богу.
   Сестра Таня, дякувала Господу за реальне її спасіння, за церкву, старшого пастора Романа (за його терпіння, опіку, навчання),за те що Бог завжди на її стороні. З вірою на перед сестра дала жертву подяки за те, що надалі в її житті буде все на добро і на краще.
   Жертва подяки сестри Олени була дуже емоційною, проте, вона щиро дякувала Богу, церкві і пастору Роману за те, що в її житті всі спроби сил темряви ( у минулому році) знищити її і її життєві плани, не виповнились. Що надприродньо Бог втручався в усі складні ситуації, чи то через слово пастора, служителів, її матері, просто відчувала духовну підтримку і це давало їй мудрості використати всі можливості для перемоги. Вірою наперед дякувала Богу за остаточне зцілення її матері, доньки та її самої, за успішний бізнес.
   Брат Андрій дав жертву подяки Богу за те, що Бог його вибрав і спас, за те, що до моменту спасіння упродовж всього його життя Бог надприродньо зберігав йому життя у ДТП, у різного роду болячках, життєвих труднощах. І зараз, у духовному своєму домі церкві «Дім Слави Божої», він усвідомив, що бунт і гординя дійсно не дають Богу можливості щось змінити у житті людини. Тільки після покаяння він особисто відчув полегшення і відчуття захисту і того. що надалі буде ще краще!
   Сестра Люба, не стримувала сліз даючи жертву подяки Богу від своєї сім’ї. Спочатку вона від імені свого чоловіка, пастора Андрія, дякувала за надприроднє звільнення його від встановленого діагнозу - цукровий діабет, засвідчивши силу віри, молитви і правильних кроків при озвученні цього діагнозу. Далі, сестра Люба дякувала Богу за чудеса які відбулись з 29.07.19 року у житті її сім’ї. Пастор Андрій  попав у кардіоцентр з обширним інфарктом, і Бог тримав Свою руку увесь цей час: операція на серці  і стентування по державній програмі (безкоштовно), перебування його в реанімації всього добу і переведення до загальної палати у зв’язку з відмінними показниками. Дякувала Богу за кожного хто молився, за пастора церкви і мудре навчання, як тримати удар сил темряви, за кожну людину і сім'ю які благословили фінансами їх у цей час, за дітей, які стали реальною опорою для них з чоловіком. З вірою дала жертву подяки за Божий мир і мудрість в серцях членів їх сім’ї,  за 100%  уздоровлення і якісну адаптацію серця пастора Андрія і їх сім’ї до нових умов життя.
   Благословенні сестри і брат отримали велике наповнення Духом Святим під час одностайної молитви за них пастора Романа і всієї церкви «Дім Слави Божої».
   Важливою частиною цього служіння стала – Причасть. Зосереджуючи свій погляд на Голгофі, перебуваючи у глибокому поклонінні Господу, кожен член церкви відкривав своє серце перед Богом, щоби достойно прийняти Господню причасть. Достойно - це усвідомлюючи досконалість Жертви Ісуса Христа, що без цієї Жертви ми б не мали ні спасіння, ні зцілення, ні звільнення, ні  впевненості про наше майбутнє у найнадійніших Божих руках.
   Урочистою, але особливо теплою і зворушливою була частина  кафедрального служіння, коли церква у єдності і з вдячністю вітала старшого пастора церкви «Дім Слави Божої» Продивуса Романа із Днем народження.
   Пастор Роман - наш духовний батько, даний нам Богом!  Нічого кращого у подарунок не може бути, як щира молитовна подяка Богу за такого духовного батька, посвяченого, вірного Слову Божому, мудрого, жертвенного і люблячого. Так і молилась церква у єдності, з любов’ю і  почитанням,  з подякою!
   Подяка пастора Романа теж була дуже зворушливою, особливі слова любові і подяки, торкались кожного присутнього у залі. Це була дійсно і духовна і душевна атмосфера єдності і любові, яка є основою побудови мега церкви відповідно до того  бачення яке визначив Бог для церкви «Дім Слави Божої».Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 232 гостей на сайті

Календар подій

 тра   червень 2020   лип

пвсчпсн
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU