here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)

Кафедральне служіння 02.06.19

PDFДрукE-mail

   Надзвичайно швидко прийшло до нас літо! І як завжди у перше кафедральне служіння червня  місяця, наша церква «Дім Слави Божої» в очікуванні  Причасті та зустрічі з Господом зібралась у своєму духовному домі .
   Після радісної хвали і гучного прославлення, вийшли на сцену ті, хто вирішили дати жертву подяки Богу.
   Сім’я брата Олександра і сестри Інни дякували Богу за благословенних  25 років їх шлюбного життя. Вони дякували Йому, за те, що у різних життєвих ситуаціях Бог був поряд і вони все пройшли разом. Дякували за успіхи синочків, за побудований будинок, який вони здали в експлуатацію без будь-яких бюрократичних перешкод. З вірою дякували Богу за спасіння рідних, за закінчення облаштування у будинку.
   Сестра Алла дала жертву подяки Богу з вірою наперед за її повне і остаточне зцілення. Вона говорила, про те, що втомилась «варитися» у цих лікувальних потребах, і віддає все в руки Господа. З вірою дякувала Богу за спасіння дому і за роботу по серцю. А по факту дякувала за те, що Бог завжди є поряд і що вона з його підтримкою і підтримкою церкви все проходить.
   Брат Павло дякував Богу по факту благословенної Богом роботи для нього: робить у міру сил, а отримує більше ніж раніше. З вірою дав жертву подяки Богу за спасіння тата, мами, бабусі і за їх членство у церкві «Дім Слави Божої».
   Пастор Роман зауважив присутнім у залі, щоб почули свідчення цих братів і сестер, і щоб перестали «варитися» у своїх проблемах, а більше служили Господу. І вся церква з пастором Романом  молились за сестер і братів, щоб Божа благодать покрила все про що вони просять з подостатком.
   Схиляючи голови у глибокому поклонінні Господу, кожен член церкви відкривав своє серце перед Богом, щоб бути готовим достойно прийняти Господню Причасть.
   У слові до Причасті, пастор церкви молився про те, щоб розуміння того, що Бог є нашим виходом, що Він завжди і вчасно подає нам руку і наповнює нас Своєю Силою було важливою духовною істиною у нашому житті. Причасть ми приймаємо виключно по вірі. Молячись, пастор Роман призивав Господа, щоб Його чистота і сила Духа Святого наповнювала наші недосконалі серця і Його мир та спокій панували у кожному з нас.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 9 гостей на сайті

Календар подій

 кві   травень 2020   чер

пвсчпсн
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU