here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)

Кафедральне служіння 02.06.19

PDFДрукE-mail

   Надзвичайно швидко прийшло до нас літо! І як завжди у перше кафедральне служіння червня  місяця, наша церква «Дім Слави Божої» в очікуванні  Причасті та зустрічі з Господом зібралась у своєму духовному домі .
   Після радісної хвали і гучного прославлення, вийшли на сцену ті, хто вирішили дати жертву подяки Богу.
   Сім’я брата Олександра і сестри Інни дякували Богу за благословенних  25 років їх шлюбного життя. Вони дякували Йому, за те, що у різних життєвих ситуаціях Бог був поряд і вони все пройшли разом. Дякували за успіхи синочків, за побудований будинок, який вони здали в експлуатацію без будь-яких бюрократичних перешкод. З вірою дякували Богу за спасіння рідних, за закінчення облаштування у будинку.
   Сестра Алла дала жертву подяки Богу з вірою наперед за її повне і остаточне зцілення. Вона говорила, про те, що втомилась «варитися» у цих лікувальних потребах, і віддає все в руки Господа. З вірою дякувала Богу за спасіння дому і за роботу по серцю. А по факту дякувала за те, що Бог завжди є поряд і що вона з його підтримкою і підтримкою церкви все проходить.
   Брат Павло дякував Богу по факту благословенної Богом роботи для нього: робить у міру сил, а отримує більше ніж раніше. З вірою дав жертву подяки Богу за спасіння тата, мами, бабусі і за їх членство у церкві «Дім Слави Божої».
   Пастор Роман зауважив присутнім у залі, щоб почули свідчення цих братів і сестер, і щоб перестали «варитися» у своїх проблемах, а більше служили Господу. І вся церква з пастором Романом  молились за сестер і братів, щоб Божа благодать покрила все про що вони просять з подостатком.
   Схиляючи голови у глибокому поклонінні Господу, кожен член церкви відкривав своє серце перед Богом, щоб бути готовим достойно прийняти Господню Причасть.
   У слові до Причасті, пастор церкви молився про те, щоб розуміння того, що Бог є нашим виходом, що Він завжди і вчасно подає нам руку і наповнює нас Своєю Силою було важливою духовною істиною у нашому житті. Причасть ми приймаємо виключно по вірі. Молячись, пастор Роман призивав Господа, щоб Його чистота і сила Духа Святого наповнювала наші недосконалі серця і Його мир та спокій панували у кожному з нас.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 10 гостей на сайті

Календар подій

 кві   травень 2020   чер

пвсчпсн
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU