here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


День матері 12.05.2019

PDFДрукE-mail

   Дванадцятого травня все цивілізоване суспільство відмічало особливий день для кожної людини «День матері» . Цього річ, саме в цей день церква «Дім Слави Божої»  приготувалась, щоб урочисто привітати всіх сестер з цим приємним і почесним днем.
   Напевне не має таких слів, щоб передати те, яким чудовим видалось служіння прославлення. Наші левити були надзвичайними. Радісна і гучна хвала наповнила серця бадьорістю і веселістю. А глибина поклоніння, слова псалмів торкалися самих потаємних струн сердець…
   І наші дітки, наша надія і майбутнє, які ж вони гарнюні! Старший служитель недільної церковної школи сестра Наталя привітала присутніх у залі  сестер і розпочала виступ своїх вихованців. Наші дитячі служителі підготували самі зворушливі вірші і пісні для матусь і окремо для бабусь. Усі дітки були: щирими, старанними, зворушливими, а малюки надзвичайно безпосередніми. Зал вдячно аплодував окремо кожній дитині, а  самими уважними і захопленими були – матусі! Зворушливим був виступ сестри Тетяни з донечкою Вікусею, вони проспівали пісню «Доню – сонечко» і були винагоджені бурхливими оплесками. Дітки виготовили подаруночки для улюблених мам та бабусь і по закінченні виступу їх вручили.
   Привітання, молитва і проповідь пастора Романа повністю співпадали з Духом цього надзвичайного служіння. Прозвучала проповідь «У Христі» на основі послання до Галатів 3:26-29. Ми всі одинакові і рівні у Ісусі Христі, бо Бог за всіх пролив Свою Кров. Світ нав’язує своє недолуге розуміння щастя і радості, однак істинне щастя і радість тільки у того, хто зодягнутий в Христа. Жінка, яку Бог створив особливим  чином – Йому подобається. Кожна жінка   має образ Бога, вона дочка Царя. У Христі жінка щаслива, навіть не маючи потрібного. Основна задача кожної сестри навчитись дивитись на  себе Божими очима і бути щасливою у Христі.
   З любов’ю і повагою, брати церкви привітали кожну сестру прекрасними трояндами! День матері в благословенній церкві «Дім Слави Божої» видався на славу!Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 32 гостей на сайті

Календар подій

 сер   вересень 2019   жов

пвсчпсн
   1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU