here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 05.05.19

PDFДрукE-mail

   У неділю 05.05.19р., кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої», розпочалось, як завжди гучною хвалою Богу . Для братів і сестер церкви такі служіння (перше кафедральне служіння місяця) є особливо очікуваними, адже це служіння Причастя.
   Особливим на цих служіннях є поклоніння, саме таким: глибоким, помазаним, змістовним було поклоніння 5 травня цього року. Бог наповнив Своєю присутністю весь зал і торкався Духом Святим присутніх.
  Пастор церкви Роман Продивус, призвавши Божу благодать, здійснив молитву до причасті. Він просив Господа наповнити братів і сестер Своїм життям, щоб омити, очистити, забрати гріх і все негативне. А натомість, кожного наповнити Своїм миром, силою, любов’ю. З подякою моливсь пастор Роман за єдність, розуміння та любов у церкві, за чудеса які вірний Бог продовжує здійснювати у житті членів церкви «Дім Слави Божої».
   Про реальні чудеса, які Бог здійснив у їх житті засвідчили сестри Оксана, Ірина і Тетяна, які вийшли дати жертву подяки Богу.
   Сестра Оксана, дякувала Богу за неймовірну підтримку пастора і церкви у період надзвичайно складний для неї особисто, її сім’ї, дітей, батьків, родини, бізнесу, відносин з рідними. Вона постійно відчувала і духом і душею, руку Бога над нею. Дякувала Богу, за те що пізнала Його до того, як у її житті був такий складний етап. Дала жертву подяки по факту відповіді Бога на трирічні молитви про відкриття власної клініки. З вірою наперед дякувала за реальне спасіння своїх родичів, за благословенний бізнес.
   Дякувала Богу і  сестра Ірина, яка будучи при надії, отримала загрозливі діагнози дитяті від лікарів м. Чернівці, проте, Бог - Головний   лікар, бо за молитовної підтримки церкви, пастора, домашньої церкви – жодні діагнози не підтвердились, коли вона обстежувалась у м. Київ. З вірою наперед дала жертву подяки Богу за здорову вагітність і пологи, за народження здорової дитини і щоб усе було забезпечено у Божій повноті.
   Сестра Тетяна дякувала Богу за свободу в Ісусі Христі, за зцілення, за церкву «Дім Слави Божої» і благословенного, мудрого і терплячого пастора Романа. З вірою наперед, дякувала Богу за прорив у фінансах, вирішення квартирного питання, а головне спасіння рідних.
   Пастор церкви роз’яснив, що коли ми звільняємо віру даючи жертву подяки Богу, то це перш за все - піднімає наш рівень віри і дає Богу підставу особливим благословінням забезпечувати відповідь на нашу віру.  Пастор Роман і церква молились за те, щоб кожен хто приніс Богу жертву подяки, реально побачив і прийняв відповідь від Господа та Його благословіння у благодаті.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 24 гостей на сайті

Календар подій

 сер   вересень 2019   жов

пвсчпсн
   1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU