here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)

11 - та річниця церкви в м.Борщів

PDFДрукE-mail

   Великодні свята були ознаменовані радісною подією нашої дочірньої церкви «Дім Слави Божої» у м. Борщові (Тернопільська область) . Вся наша дружня і об’єднана духовна родина зібралась у переповненій і гарно прикрашеній залі, у понеділок 29 квітня 2019 року.
   Звідусіль лунало: Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Всі радісно вітали один одного із 11 річницею створення нашим Богом, церкви «Дім Слави Божої» у м. Борщів.
   Обмеженість приміщення не завадило силі і потужності хвали та прославлення, яке лунало з радісних і усміхнених уст братів і сестер. Таким же потужним і водночас особистим, глибоким було поклоніння нашому Господу і Спасителю – Ісусу Христу. Слова нової пісні поклоніння, відображали реальний стан: «Лиш в Тобі маєм силу, Своїм Духом наповняй Господь» Невимовно, надзвичайно!
   Старший пастор церкви «Дім Слави Божої» Продивус Роман Юрійович привітавши  усіх присутніх, висловив слова щирої подяки пастору церкви у м. Борщові Мар’яну Ростецькому, його дружині Марії, та членам церкви за їх щире і посвячене служіння для розбудови Божої церкви, побажавши їм зростати у самій важливій величині Бога – любові!
   Проповідував пастор Роман з 1 послання Петра 2:5, на тему: «Ти – Дім Слави Божої». Церква це не будинки, це реальні живі люди, об’єднані духовним зв’язком, для виконання волі Божої та принесення духовних жертв в Ісусі Христі. Люди, немов каміння, збудовуються у духовний дім для виконання Божих планів, а не своїх. Бог дійсно вибирав кожного з нас, саме для того, щоб ми усвідомлюючи свою належність через Ісуса Христа до Божої сім’ї, робили все угодне Богу для наповнення Царства Божого. Мудрим і доступним було  порівняння збудування духовного Дому-церкви з будівельним майданчиком. Вимуровуючи стіни, будівельники мають багато цеглин, проте не всі вбудовуються у стіну: одні відпадають, розбиваються, не відповідають розмірам і інше, проте, все це після будівництва прибирається і вивозиться на смітник. Кожен, хто вибраний Богом і призваний для виконання Його волі, не може собі дозволити не бути в «стіні» і не нести відповідного навантаження цієї «стіни», навпаки треба триматись всіма силами, догоджаючи Господу тим, що досягаєш людей для Царства Божого.
   Святкування 11-ї річниці видалось на славу! Ну і звичайно, яке День  народження    без  святкового торта! Солодощами ласували усі присутні і ділилися враженнями про надзвичайно приємний і чудовий час!Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 228 гостей на сайті

Календар подій

 тра   червень 2020   лип

пвсчпсн
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU