here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


11 - та річниця церкви в м.Борщів

PDFДрукE-mail

   Великодні свята були ознаменовані радісною подією нашої дочірньої церкви «Дім Слави Божої» у м. Борщові (Тернопільська область) . Вся наша дружня і об’єднана духовна родина зібралась у переповненій і гарно прикрашеній залі, у понеділок 29 квітня 2019 року.
   Звідусіль лунало: Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Всі радісно вітали один одного із 11 річницею створення нашим Богом, церкви «Дім Слави Божої» у м. Борщів.
   Обмеженість приміщення не завадило силі і потужності хвали та прославлення, яке лунало з радісних і усміхнених уст братів і сестер. Таким же потужним і водночас особистим, глибоким було поклоніння нашому Господу і Спасителю – Ісусу Христу. Слова нової пісні поклоніння, відображали реальний стан: «Лиш в Тобі маєм силу, Своїм Духом наповняй Господь» Невимовно, надзвичайно!
   Старший пастор церкви «Дім Слави Божої» Продивус Роман Юрійович привітавши  усіх присутніх, висловив слова щирої подяки пастору церкви у м. Борщові Мар’яну Ростецькому, його дружині Марії, та членам церкви за їх щире і посвячене служіння для розбудови Божої церкви, побажавши їм зростати у самій важливій величині Бога – любові!
   Проповідував пастор Роман з 1 послання Петра 2:5, на тему: «Ти – Дім Слави Божої». Церква це не будинки, це реальні живі люди, об’єднані духовним зв’язком, для виконання волі Божої та принесення духовних жертв в Ісусі Христі. Люди, немов каміння, збудовуються у духовний дім для виконання Божих планів, а не своїх. Бог дійсно вибирав кожного з нас, саме для того, щоб ми усвідомлюючи свою належність через Ісуса Христа до Божої сім’ї, робили все угодне Богу для наповнення Царства Божого. Мудрим і доступним було  порівняння збудування духовного Дому-церкви з будівельним майданчиком. Вимуровуючи стіни, будівельники мають багато цеглин, проте не всі вбудовуються у стіну: одні відпадають, розбиваються, не відповідають розмірам і інше, проте, все це після будівництва прибирається і вивозиться на смітник. Кожен, хто вибраний Богом і призваний для виконання Його волі, не може собі дозволити не бути в «стіні» і не нести відповідного навантаження цієї «стіни», навпаки треба триматись всіма силами, догоджаючи Господу тим, що досягаєш людей для Царства Божого.
   Святкування 11-ї річниці видалось на славу! Ну і звичайно, яке День  народження    без  святкового торта! Солодощами ласували усі присутні і ділилися враженнями про надзвичайно приємний і чудовий час!Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 7 гостей на сайті

Календар подій

 чер   липень 2019   сер

пвсчпсн
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU