here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)

Кафедральне служіння 28.04.19

PDFДрукE-mail

   У Великодню неділю 28 квітня 2019 року, брати і сестри церкви «Дім Слави Божої» з великим трепетом сходились на це кафедральне служіння . Бо для нашої духовної церковної сім’ї, суттю віри і сповідання є те, що нашою Пасхою є Христос. І тому  кожен очікував прославити та хвалити своїми устами Господа, поклонитись Йому і приймати участь у особливому часі - перебування у Божій присутності та єднання у Причасті Господній.
   Урочистості святкуванню, додало служіння євангелізаціного церковного хору! Це був подарунок дорогій церкві. Розпочалось кафедральне служіння спільним прославленням з хором! Тому воно було по особливому потужним, радісним і веселим! Абсолютно усі присутні, і гості та запрошені також, не могли встояти на місці. Радісними вигуками та оплесками всі підтримували об’єднане служіння наших левітів і хору!
   Приємним для всіх було поздоровлення дітей церковної недільної школи. Різні за віком дітки читали вірші і співали про те, що Бог зробив на Хресті для кожного з нас.
   Неперевершеними були самі маленькі: безпосередні і щирі, вони розказували віршики про Ісуса, що Він їх Друг і про це співали пісеньку, як хто міг і умів, але сміливо і впевнено! І старші дітки - молодці! Було видно і відчутно, як вони старались, що бажання догодити Богу – це основний мотив їх сердець. Зал підтримував кожен виступ і пісні вдячними оплесками.
   Приємним був виступ церковного хору, у нових костюмах з новими піснями, які прославляли подвиг Ісуса Христа на Голгофському Христі! Реакція залу засвідчувала, що наші хористи дійсно були родзинкою святкового служіння!
   Пастор Роман щиро вітав нас із Пасхою, молився  і благословляв цей день, як Головну подію для християн.  Його проповідь – Пасха це Христос, була пронизана глибокою мудрістю із Слова Божого, яка безапелятивно доводила, що наша Пасха - Ісус Христос за нас у жертву принесений! Тільки дякуючи Ісусу Христу , як Пасці, ми уникаємо покарання. Неоціненним є Господнє Воскресіння, бо воно для нас є гарантією для життя у вічності з Богом.
   Причасть, яку приймали брати і сестри на цьому, дійсно святковому і урочистому   служінні, була могутнім засобом у єднанні з нашим Господом та у отриманні усвідомлення 100% Божого захисту, миру, любові до кожного з нас, наших сімей, церкви і України. Саме через прийняття Господнього Тіла і Крові, християни наповнюються Духовною силою, яка  протистоїть у  молитвах силам темряви і дає повну впевненість у  нашому майбутньому з Богом.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 16 гостей на сайті

Календар подій

 кві   травень 2020   чер

пвсчпсн
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU