here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 03.03.19

PDFДрукE-mail

   У першу неділю цьогорічної весни, церква «Дім Слави Божої», як завжди, проводила кафедральне служіння - надзвичайний час у Божій присутності, в єдності і любові у Причасті .
   Радісне і гучне прославлення відкрило серця присутніх для реальної зустрічі з Небесним батьком, а глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку.
   Жертви подяки Богу дали  Андрій та Люба Бурдяк, сестри Галя  та Галина Віталіївна.
   Сім’я Бурдяків подякувала Богу за їх 25 років спільного життя і за те, що церква благословила їх шлюб. Подякували Богу за те, що в їх житті Він на першому місці і без Його волі і Його присутності у їх шлюбі, житті і служінні вони нічого не зможуть, а з Богом зможуть все.
   Сестра Галя принесла подяку Богу за те, що Він вибрав і спас її і її сім'ю, особливу подяку приносила за успішних, щасливих і благословенних дітей. Дякувала з вірою наперед про процвітання в усіх сферах її життя і служіння.
   Сестра Галина Віталіївна подякувала Богу за всіх хто молився за її зцілення, бо така підтримка допомогла пройти неприємний час коли лікарі виставляли поганий діагноз, але Бог повернув усе для неї на добро і діагноз не підтвердився. З вірою наперед подякувала Богу за приїзд її сина в Україну і його покаяння у церкві.
   Перед молитвою за всіх хто дав жертву подяки Богу, пастор церкви Роман зауважив що з Богом все по іншому ніж у світі, і прожити можна разом у любові і єдності до приходу Христа, і мати силу не приймати діагнози, а вчепитись за Слово Боже, і бачити своїх дітей щасливими і успішними. Вся церква одностайно молилась з пастором Романом за благословенних сестер і брата.
   Благословенна сестра Надійка з її батьком вийшли на сцену чітко усвідомлюючи яка потужна сила церковного благословіння. Всі підтримали палку молитву пастора, якою церква благословляла сестру Надю.
   Призвавши Божу благодать Пастор Роман, здійснив молитву до причасті. Роздумуючи над Голгофою, пастор говорив, про те, що без цієї Жертви ми б не мали ні спасіння, ні зцілення, ні звільнення. Кожен повинен точно усвідомлювати досконалість Жертви Ісуса Христа та мати впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках. І кожен хто приймає причасть наповнюється Його життям, Дух Святий торкається: омиваючи, очищуючи,  і натомість наповняючи Своїм миром, силою, любов’ю.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 50 гостей на сайті

Календар подій

 кві   травень 2019   чер

пвсчпсн
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU