here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 06.01.19

PDFДрукE-mail

   Наш Бог люблячий, благословляючий, вірний і всі, хто прийшов на перше кафедральне служіння, самої благословенної церкви «Дім Слави Божої» 6 січня 2019 року, змогли в цьому переконатись .
   Перш за все - радісна хвала дозволила всім присутнім отримати духовне благословіння присутності нашого Господа. Всі відкривали свої уста славлячи Господа, прославляючи Його, дружно колядуючи Ісусу Христу, що народився.
   Пастор Роман дякував Богу за наступивший рік і благословляв усіх присутніх, щоб шукаючи Бога, наближаючись до Нього як особистості, отримували духовну наснагу, силу та відкриття і служили Богу щирим серцем.
   Також, видалось особливим і служіння – жертва подяки Богу!
   Сестра Галина дякувала за фізичну і душевну силу, яку давав їй Бог по догляду за двома пристарілими лежачими родичками, і з вірою наперед дякувала Господу за те, що любов Божа реально наповнятиме її серце, як до рідних так і до оточуючих.
   Дякувала сестра Таня за те, що 2018 рік закінчився, бо для неї він був роком боротьби. Проте, з вірою сестра дала жертву подяки за 2019 рік – рік перемог у всіх сферах її життя.
   Благословенна сестра Галина  дякувала Богу за відкриття, про те, що вона не сама, не сирота, що Бог любить її і що Він завжди поруч. З вірою, дякувала за приїзд її сина  в Україну і за милість Бога на його покаяння.
   Павло і Роксолана, дякували Богу за особливі благословіння для них у минулому році, і з вірою наперед дали жертву подяки Богу за покаяння батьків Павла, за благословіння на здійснення усіх цілей і планів у 2019 році, за нові можливості і абсолютне зцілення.
   Пастор Ірина була благословенною, бо в День свого народження мала нагоду висказати вдячність Богу за Його любов і благодать у її житті і служінні та за реальне зцілення її стоп. З вірою наперед дякувала Богу за утвердження її чоловіка в Господі, за реальне усвідомлене спасіння сина і ріст ДЦ.
   Молитва церкви за всіх хто дали жертву подяки Богу була бадьорою і радісною.
   Закінчувалось перше кафедральне служіння у Новому 2019 році -  Причастю. Пастор Роман моливсь і просив Бога, щоб кожен хто прийматиме причасть наповнився Його життям, щоб Дух Святий торкнувся кожного в цьому залі, омив, очистив, забрав гріх і натомість наповнив Своїм миром, силою, любов’ю.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 41 гостей на сайті

Календар подій

 бер   квітень 2019   тра

пвсчпсн
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU