here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Різдво 2018р.

PDFДрукE-mail

   Настав довгоочікуваний дітками нашої благословенної церкви «Дім Слави Божої» - День народження Ісуса Христа . Вони старанно готувались, докладали своїх творчих зусиль з тим, щоб догодити Господу і самим насолодитись святом Різдва!
   Всі такі красиві, у прекрасних нарядах дітки, батьки, дідусі і бабусі, служителі дитячого служіння та гості зібрались на святкування Різдва.
   Підготовча метушня, маленькі репетиції і от всі з оплесками зустрічають пастора церкви Романа, який помолився, подякував Богу за Сина Ісуса Христа і благословив проведення цього особливого служіння недільної церковної школи. Старший служитель Наталя Дмитрівна з радістю всіх привітала і запросила учнів школи на сцену.
   І почалось це надзвичайне дійство: малеча і старші учні старались декламуючи вірші, дякували Ісусу – Спасителю світу! Такої кількості підготовлених пісень глядачі не очікували. Атмосфера у залі прекрасна, жива, всі реагують оплесками усмішками та підспівують! Чудово!
   Захоплюючим був виступ християнського лялькового театру нашої церкви з виставою «Різдво». Цього разу, глядачі зустрілись із дівчинкою, яка зрозуміла, що  роблячи добрі справи вона догоджає цим Господу. І взагалі, все, що люди роблять, вони не повинні очікувати подяки від людей, зміст в наступному: все потрібно робити, як для Бога. Глядачі були вдячними, бо зал заповнений був гучними оплесками!
   Ігровими конкурсами та іграми, продовжувалось святкування.  Присутнім в залі випала нагода переконатись, наскільки позитивним  для християнського життя є навчання наших діток у недільній школі.    Відгадуючи загадки та відповідаючи на питання дітки показували свої знання Божого Слова, розуміння явищ природи, проявляли логіку і кмітливість.
   Особливо улюбленими є жваві конкурси для діток і тут вони проявляли особливу активність та радість. Причому всі отримували призи за участь, перемогу і звичайно «втішні» призи. Батьки теж, не були без уваги, активно приймали участь у конкурсах, за що також отримували призи.
   І звичайно всі наші дорогоцінні дітки отримали солодкі подаруночки, які люб’язно приготувала церква, і через «Ангела» їх благословляла. Це викликало особливе захоплення у найменшеньких і це залишиться у їх пам’яті.
   Пастор церкви Роман, подякував усім діткам і служителям дитячого служіння за чудове свято, за їх працю. За те, що майбутнє нашої Живої церкви у надійних руках, бо наші благословенні дітки живуть у Волі Господа нашого, маючи Його науку та благословення по благодаті.
   Прикрашений зал, святковий настрій та щирі привітання усім братам і сестрам, гостям та запрошеним – так розпочиналось святкове служіння в церкві «Дім Слави Божої», ввечері 25 грудня 2018 року - в День народження Спасителя Христа!
   Гучною, радісною, веселою була хвала і прославлення Господа, віночок з відомих колядок зворушив серця присутніх у залі. Наше прославлення, як то кажуть перевершило само-себе, помазання радості, просто лилось із сцени в зал.
   Після такого ж, помазаного поклоніння, пастор церкви «Дім Слави Божої» висловив щирі привітання усім присутнім в залі з нагоди Різдва Ісуса Христа. Пастор зауважив, що справжня, жива, Божа церква не може не святкувати такої події. Все людство живе за відліком до Різдва і після Різдва Христового, і саме Він  достойний хвали і поклоніння, наших щирих і вдячних сердець. Церква, як тіло Христове, повинна почитати свого Голову та Засновника – Ісуса Христа і  щиро приносити дари своїх духовних талантів. І от саме, ті хто мають сміливість, покажуть, що вони підготували для Христа та церкви до цього свята.
Так пастор Роман, розпочав святковий концерт за участю братів і сестер церкви, домашніх церков та служінь.
   Домашня церква пастора Тетяни надала перші привітання маленьким діткам, і саме з їх уст дуже зворушливі були слова подяки Ісусу, що народився для спасіння людства. Ритмічна пісня захопила зал, і вже у всіх на устах були слова: «народився Спас».
   Пастор Олена прочитала вірш про народження Христа, зміст якого не залишив байдужими глядачів. Ще одна підстава роздумувати про грандіозний план Божого спасіння людства і необхідність стати членом Його сім’ї.
   Молодіжне служіння свій виступ доручили сестрі Еліні, і не помилились, бо вона надзвичайно ніжно і зворушливо виконала пісню «День Різдва», за що була нагороджена щирими оплесками.
   Пастори Ірина, Олександра і Любов особливо порадувала глядачів своїм виступом. Цього разу вони підготували сценку змістом, якої було свідчення того, що Різдво це не свято питва, їди і коляди. Що це шанс кожній людині усвідомити для чого Син Божий народився, і що тільки Він є дорогою до Отця, тільки Ісус Спаситель і особистий Господь. І  саме усвідомлення цього наповняє серця і з вдячності ми славимо і співаємо колядки дякуючи Ісусу Спасу!
   Особливим  був виступ домашньої церкви пастора Галини з с. Росошани. Вони декламували різдвяного вірша із побажаннями-благословіннями. Особливо зворушливою була маленька «акторка». Пісню про святкування Різдва підспівували всі присутні. Особлива подяка сестрам!
   Продовжували святкові виступи, наше благословенне прославлення! Дякувати Богу за них, за помазання яке Господь виливає через наших левитів!
   Святкування церквою Різдва Ісуса Христа, виявилось просто чудовим! І звичайно, яке День народження без святкового торту? Дякуючи адміністрації церкви, всі присутні на благословенному служінні, ласували смачним іменинним тортиком. Усі, навіть гості, виражали своє задоволення, висловлювали думку про те, що це справді духовна сім’я. Настільки відчувалось тепло, духовна та душевна єдність братів і сестер, відкритість про саме сокровенне у відносинах з Богом, яку демонстрували виступаючі, підтримка та участь залу практично у всіх музикальних та пісенних номерах, усмішки і радість!!! Усі розставались – словами Христос народився! Славимо Його!!!Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 43 гостей на сайті

Календар подій

 тра   червень 2019   лип

пвсчпсн
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (24)