here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 02.12.18

PDFДрукE-mail

   Надзвичайно швидко збіг час і наша дружна духовна сімя церкви «Дім Слави Божої» втупила у останній місяць 2018 року . Слава Богу! Бо як завжди, Він  з нами: оберігає, опікає, захищає, забезпечує, веде, направляє…, і для Нього не має обмежень у часі, днях чи роках. Він завжди поруч!
   На першому грудневому кафедральному служінні у єдності і в розумінні Слова Божого та на виконання Ісусового заповіту церква приймала  Причасть.
   Схиляючи голови у глибокому поклонінні Господу, кожен член церкви відкривав своє серце перед Богом, щоб бути готовим достойно прийняти останню у 2018 році спільну Господню причасть.
   «Ранами Твоїми зцілений,
   Любов’ю прощений, благодаттю я спасенний.
   Ніколи не забуду я, що заплачена ціна – Кров Ісуса!»
   Такі псалми, особливо полонили серця і розуми присутніх. Наш Бог, єдиний Хто замість нас пішов на Хрест і пролив Святу Кров для нашого вилуплення.
   Пастор церкви Роман Продивус дякував Богу за кожну краплинку Його Крові, яка для нас є очищенням, звільненням і наповненням Божою Силою. Він призвав кожного брата і сестру поклонитись у дусі правди, усвідомлюючи свою повну залежність від Господа. Роздумуючи над Голгофою, молячись, прохаючи Бога наповнити силою життя, силою Духа Святого кожного хто цього прагне, і щоб кожен через цю Силу отримав зцілення, звільнення, наповнився миром та Божим спокоєм. Усвідомлення досконалості Жертви Ісуса Христа дає впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках.
   На цьому кафедральному служінні церква «Дім Слави Божої» молилась за благословіння дитини! Слава Богу! Наша церква реально зростає. Адже ми віримо, що як написано у Слові Божому, така молитва – благословіння дітей, це саме те, що робив Ісус і що саме така молитва відгороджує наших дітей від планів і дії сил темряви. Радо вітали сестру Альону з донечкою Ельою, при чому пастор Роман зауважив, що не має значення чи то дитя новонароджене чи підросле, важливо усвідомлення необхідності такого церковного благословіння. Елічка під час молитви була зосередженою, а вся церква щиро молилась, проголошуючи  будівничі слова у життя Елі, адже кожен моливсь, як за своє дитя! Крім того, пастор Роман вручив матусі церковне свідоцтво про благословіння дитини.
   На цьому кафедральному служінні церква здійснила молитву благословіння за брата Миколу і сестру Людмилу, які по сімейним обставинам, переїжджають у іншу область на постійне місце проживання. Зворушливими були слова їх вдячності Богу за церкву «Дім Слави Божої», де відбулось їх духовне народження, за служіння їм пастора Романа, за молитви і віру церкви про зцілення сестри Людмили. Перед молитвою пастор Роман засвідчив про чудеса у житті цієї сім’ї, і що вірні серця сестри і брата Богу і  церкві, служінню у церкві, сприяли їх духовному зростанню і виконанню бачення особистого і церкви. В єдності церква молилась за їх благословенний переїзд, за особливий захист їх духу, душі,  тіла,  за забезпечення усіх сфер їх життя та взаємовідносин з тими хто буде біля них.
   Також, пастор Роман викликав на сцену сестру Часнокову Емму для здійснення молитви благословіння – сестра виїздить до Ізраїлю на постійне місце проживання. Пастор Роман усім пояснив, що ми молимось благословляючи, бо віримо в силу молитви, що така молитва це духовна охорона сестри і усіх сфер її життя. Благословенна сестра була дуже схвильована, сльози не давали їй виговорити всі слова вдячності, проте свою любов і подяку Богу і церкві вона висловила у авторському вірші.
    Церква у молитві єдності благословляла переїзд сестри і її облаштування, щоб охорона Крові Ісуса Христа була у всіх сферах життя її та її родини, щоб її серце завжди належало Живому Богу і вона продовжувала Йому служити, так як служила у церкві «Дім Слави Божої».Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 64 гостей на сайті

Календар подій

 тра   червень 2019   лип

пвсчпсн
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU