here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 04.11.18

PDFДрукE-mail

   Кожен християнин, який не є номінальним, а дійсно живе Словом нашого Бога, з нетерпінням очікує можливості бути у єдності з Тілом Господа і учасником Причастя . А так, як наша церква  «Дім Слави Божої» є живим Тілом Христа, то кожне кафедральне служіння церкви, і зокрема, перші служіння місяця є очікуваними, бажаними і неформальними.
Таким і було кафедральне служіння 4 листопада 20198 року.
   Серця присутніх для реальної зустрічі з Небесним батьком, відкрило радісне і гучне прославлення, а глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку.
   Щирими були жертви подяки Богу від сестер Наталі, Емми і Валентини.
   Сестра Наталя подякувала Богу по факту: у неї на роботі була ситуація, яка тривалий час не вирішувалась, тримаючи колектив у неправильному стані, проте її молитви і вірність Бога повернули цю ситуацію на добро.
   Сестра Емма справлялася з переповнюючими її емоціями, і з особливими словами любові, дякувала Богу за церкву «Дім Слави Божої», за пастора Романа, за те, що весь час вона відчуває себе у дійсно у Батьківському домі, бо не отримавши любові земного батька, вона отримує її від Небесного.
   Емоційною була і жертва подяки Богу сестри Валі, вона по факту дякувала Богу за всі успіхи у її житті, навчанні і спорті, служінні і сім’ї. З вірою дякувала Богу за подальші здобутки у спорті, за реальне спасіння її батька і за повернення на добро ситуації у її сім’ї.
   Перед молитвою пастор Роман пояснив, що жертва подяки Богу – це є практична проповідь, з реальним результатом отриманої відповіді Бога на твою віру. Вся церква підтримала пастора у молитві за сестер, проголошуючи будівничі слова , які підкріпляли б їх віру.
   Молитви церкви  «Дім Слави Божої» під час благословіння дітей є завжди помазаними, усвідомленими і по особливому чуйними, бо кожен із вірою молиться, як за свою дитину. Саме такими були молитви за малесеньких Даниїла і Тимура.
   Спочатку церква благословляла сестру Олену із малесеньким Даниїлом. Пастор Роман зауважив перед молитвою, що помазанець Божий Даниїл теж колись був маленьким, але головним в його житті було Боже благословіння. Тому вся церква молилась за Даника з вірою у те, що його все життя буде у Божому благословінні і захисті.
   Так само і сестра Лєна з усвідомленням необхідності Божої долі і захисту для свого сина, принесла Тимурчика на церковне благословіння. У молитві за цих дітей наша церква посвячувала їх Небесному Отцю і всі одностайно просили милості та благодаті для їх  духовного, душевного, фізичного життя.
   Особливою частиною кафедрального служіння було прийняття Причасті. У глибокому поклонінні Господу, слова з псалмів торкалися сердець присутніх, кожен мав необхідний час для того, щоб відкрити думки і почуття Богу, розкаятися за неправильні слова, думки, дії, які допускали упродовж місяця, просити прощення за свою слабкість. Пастор просив Бога очищати наші серця, і щоб усі з вірою приймати реальне очищення Тілом і Кров’ю Ісуса, висловлюючи свою любов і вдячність за спасіння, зцілення, звільнення та реальні Божі чудеса у житті.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 50 гостей на сайті

Календар подій

 чер   липень 2019   сер

пвсчпсн
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU