here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 02.09.18

PDFДрукE-mail

   Особливим і урочистим є кожне перше кафедральне служіння місяця.  Церква «Дім Слави Божої» в благоговінні об’єднується, приймаючи Причастя .
   На такому служінні, 2 вересня 2018 року, нас єднало радісне прославлення та хвала нашому Господу. Ми раділи, виспівували слова вдячності і утверджували велич нашого Бога!    
   Переконливими були слова сестри Тетяни, яка дала жертву подяки Богу. Спочатку сестра дякувала Богу за те, що Він вибрав її і визначив її перебування саме в церкві «Дім Слави Божої», дякувала за помазаного, мудрого і терпеливого, особливо у служінні їй, пастора церкви Романа, дякувала за благословенний літній відпочинок, за те,що була нагода євангелізувати рідним, а вони приймали це, з вдячністю згадувала про фінансові Божі благословіння через брата і сестру в Христі на лікування зубів. З вірою наперед дякувала Богу за прорив у всіх сферах життя і використання всіх наданих Ним нових шансів, за реальне покаяння, прийняття Водного хрещення та членство у церкві її рідних, за звільнення від боргів, продаж майна та покупку власного житла в м. Чернівці. У слові перед молитвою за благословенну сестру, пастор Роман звернувся до присутніх з тим, що жертва подяки Богу – це є практична проповідь, з реальним результатом отриманої відповіді Бога на твою віру. Вся церква підтримала пастора у молитві за сестру, проголошуючи будівничі слова, які підкріпляли б її віру.
   Наповнене, глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку, відкрити глибини свого серця, дати повну владу Духу Святому робити Свої надприродні речі, очищуючи і наповняючи Божою любов’ю. І саме в такий  час, церква у благоговінні приймала  Святе Причастя. Пастор Роман молився і кожен зосереджував свій погляд на Голгофі, призивав Господа, щоб Його чистота і сила Духа Святого наповнювала недосконалі серця і Його мир та спокій панували у кожному з нас.  
   Це потужне служіння продовжувалось значимими  для церкви подіями.
   Уся церковна родина благословляла і молилась за нових членів церкви. Сестра Богдана та брат Анатолій висловили свою добру волю і стали членами нашої живої Божої сім’ї. Пастор Роман радо привітав їх та роз’яснив для всіх присутніх, життєву необхідність для вічності з Богом, такого рішення. Пастор говорив, про те, що Бог утворив церкву і Він прийде саме за нею, бо так сказав  у Своєму Слові. Це не дискусійне питання, це питання життя у вічності про яку мріє кожен справжній християнин і тому, всі присутні раділи за сестру і брата, які усвідомлюючи Божі істини стали членами Тіла Христового. Під оплески залу, вони приймали подарунки та квіти від церкви.
   Вже стало хорошою традицією – молитись за дітей і благословляти їх на  початку нового навчального року, на цьому кафедральному служінні церква у єдності і в усвідомленні духовного захисту, здійснювала молитви за дітей і служителів дитячого служіння.
   Благословінням  була молитва за випускників церковної недільної школи Олександра, Кирила і Еліну. Спочатку їх привітали учні недільної школи, а потім і самі випускники у віршованій формі дякували Богу, церкві, служителям дитячого служіння за чудові роки навчання у церковній недільній школі. Старший служитель дитячого служіння Наталя Дмитрівна вручила їм  дипломи.
   Потім вся церква молилась за всіх дітей, відповідно за дошкільнят, за учнів, за студентів усіх рівнів. Пастор Роман молився за кожну дитину благословляючи. Відбулась і молитва за вчителів-служителів і помічників дитячого служіння, адже успішним не було б це служіння без їх кропіткої праці, терпіння, витримки і любові.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 30 гостей на сайті

Календар подій

 лют   березень 2019   кві

пвсчпсн
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU