here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 03.06.18

PDFДрукE-mail

    На кафедральному служінні церкви «Дім Слави Божої» у неділю 3 червня 2018 року,  прославлення було гучне і величне . Це створило обстановку щирої радості зустрічі з Богом. А глибоке і зворушливе  поклоніння наповнило відкриті серця присутніх вдячністю нашому Господу за приналежність до сім’ї Божої. Переживання близькості Бога, ніжність Духа Святого наповнювала кожного в залі. Такий час просто необхідний для кожного християнина, це одна із основних можливостей бути наповненим Божим Духом відчувати мир, радість і любов.
   Пастор Роман призвавши Божу благодать, здійснив молитву до Причасті. Роздумуючи над Голгофою, молячись, пастор Роман просив Бога наповнити силою життя, силою Духа Святого кожного хто цього прагне, і щоб кожен отримавши цю Силу отримав зцілення, звільнення, наповнився миром та Божим спокоєм. Усвідомлення досконалості Жертви Ісуса Христа дає впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках.
   На цьому кафедральному служінні відбувалась ще одна знакова подія -  церква благословляла випускників Біблійної школи 2017-2018 навчальних років. Більше 9 місяців слухачі Біблійної школи старанно відвідували лекції, виконували практичні та контрольні роботи, глибше пізнавали Живе і Дієве Слово Боже. В урочистій атмосфері, кожному із випускників, пастор церкви «Дім Слави Божої» вручав  диплом про закінчення Біблійної школи. А  потім  вся церква у єдності, здійснювала молитву благословіння за тих хто перебував на сцені. Так, це було потужно, бо ми віримо в силу такої молитви! Висловлені церквою будівничі слова в життя випускників школи, ще сильніше засядуть в  серцях братів та сестер, і отримані у Біблійній школі знання обов’язково вкоріняться в їх дусі, стануть їх особистими відкриттями і ніщо не зможе звести їх з Божої дороги!Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 13 гостей на сайті

Календар подій

 кві   травень 2019   чер

пвсчпсн
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU