here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


18 річниця церкви

PDFДрукE-mail

   Наповненим святковими подіями, видався травень місяць цього року. Тільки відзначили День матері, і знову свято: нашій благословенній, живій і дійсно Божій церкві виповнилось 18 років !
   Звичайно все починалось з радісних усмішок і щирих вітань. З самого ранку,  церква «Дім Слави Божої» жваво наповнювалась людьми. Вітаю, вітаю, вітаю – лунало звідусіль! В «Домі Божої Слави» – святкують 18 річницю!
   Вісімнадцять років Бог через Свою церкву «Дім Слави Божої» пробиває темряву цього світу, темряву диявольського обману, невір’я, безбожності, гріховної залежності, релігійного заблудження, даючи можливість кожному,  через покаяння, мати у вічності життя у Царстві Божому.
   Після надзвичайно радісного, щирого прославлення і хвали пастор церкви Роман Продивус та його дружина Наталя, як годиться, приймали вітання та подарунки – це ж День народження!
   Пастор домашньої церкви Галина із с. Росошани (Кельменецький район, Чернівецької області) у словах вітання проголошувала будівничі пророцтва  про ще вищий рівень помазання, сил, благословіння! Виражаючи подяку пастору і його дружині від імені братів і сестер домашньої церкви за вірне і посвячене служіння, пастор Галина бажала щоб пожали урожай насіння посіяного за 18 років служіння, щоб виконано було бачення церкви, дане Богом.
   Таким же урочистим і пророчим було вітання пастора дочірньої церкви у м. Борщів (Тернопільська область) Мар’яна Ростецького. «Вірю, що саме краще нашу церкву «Дім Слави Божої» чекає попереду, ми дійсно на початку проявлення великої дії Господа і «Дім Божий наповниться славою!». Звучали щирі і теплі слова подяки доброму пастору Роману, і його дружині за їх служіння у помазанні, єдності і любові.
   Від усієї нашої церкви «Дім Слави Божої» пастор Ірина привітала і подякувала за сімейний приклад життя у Господі, за покору і послух Богу, за те, що пастор Роман самий радісний пастор в м. Чернівці, за помазані проповіді і батьківське духовне навчання, посвячене служіння у любові і жертвенності кожному члену церкви! Пастор Ірина, зауважила, що радісним є той факт, що святкування 18 річниці відбувається у День сходження Духа Святого і утворення Божої Церкви. Вона від імені братів і сестер із словами привітання та подяки Богу за Його церкву і за Його пастора Романа та Наталю Дмитрівну,  здійснила молитву у єдності з усією церквою. Це були будівничі слова віри для церкви «Дім Слави Божої» та слова великої вдячності Богу за життя у Божій  благодаті, Божому мирі і радості!
   Зворушливими і щирими були слова подяки пастора Романа усім нам і дружині, але першому подяка – це Богу, який завжди вірний Своєму Слову.
   Пастор у молитві дякував Богу за реальну дію, за Батьківську опіку, за постійну підтримку, за те, що Бог дійсний поводир для кожної Своєї дитини, за утішителя Духа Святого, за те, що кожен брат і сестра, які будуть вірні Господу і цій церкві – будуть у вічності з Ним, з Богом і Батьком! А Його Дім наповниться людьми і Його Слава покриватиме Його живу церкву!
   Глибоке і помазане поклоніння нашого служіння прославлення, дало змогу кожному хто шукав Божого дотику і Слова отримати таку нагоду. Слова псалмів, їх професійне звучання торкалось сердець, було можливим доторкнутись до Божої присутності.
   Саме після такого поклоніння, було реально прийняти потужне Боже Слово, яке Бог дав через проповідь пастора Романа «В ковчезі» із Євангелії від Матвія 24: 36-39. Наша церква це ковчег спасіння, територія Божа. Саме за нею прийде Господь, Голова Церкви і лише той хто буде в живій церкві буде спасенним!
   Яке ж День народження без подарунків і частувань? Наше День народження закінчилося святковим частування іменинним тортиком кожного із присутніх.   З Днем народження дорога церква!!!Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 51 гостей на сайті

Календар подій

 кві   травень 2019   чер

пвсчпсн
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU