here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 06.05.18

PDFДрукE-mail

   Особливим і урочистим є кожне перше кафедральне служіння місяця,  церква «Дім Слави Божої» в благоговінні об’єднується, приймаючи Причастя .
   Після радісного і гучного прославлення сестри Анастасія і Олександра вийшли для того, щоб дати жертву подяки Богу.
   Сестра Олександра подякувала Богу за успішну операцію внука, з її особисте зцілення, з вірою наперед дала жертву подяки Богу за реальне покаяння її доньки і онука, та за остаточне зцілення доньки.
   Сестра Анастасія дякувала Богу, що у рік віри вона повірила, що з Богом можливо мати те що подобається, наважилася і розпочала свій бізнес у справі, яку вона любить. Дякувала також своїй мамі, яка молиться за неї і є її підтримкою, за церкву, друзів. Вона упевнена, що Бог її любить і ніколи не залишає, вірить Богу що її бізнес буде процвітати і розширятись.
   У слові перед молитвою за благословенних сестер пастор Роман звернувся до присутніх з тим, що Бог не покине ніколи, головне щоб ми не покидали Його.
   Під час благословіння дітей, молитви церкви  «Дім Слави Божої» є завжди помазаними, усвідомленими і по особливому чуйними, бо кожен із вірою молиться, як за свою дитину. Саме такою була молитва за маленького Даніеля.  Сім’я сина сестри Софії – Олександр і Надія з вірою про могутність молитви церкви за їх сина, привела його на благословіння. Пастор церкви Роман Продивус та всі присутні у молитві проголошували ісповідання про Божу охорону та благословенне життя дитини у надзвичайній Божій благодаті. Батькам було вручено Свідоцтво про здійснення церковного благословіння їхнього синочка.  
   Схиляючи голови у глибокому поклонінні Господу, кожен член церкви відкривав своє серце перед Богом, щоб бути готовим достойно прийняти Господню Причасть.
   У слові до Причасті, пастор церкви проповідував наголошуючи на тому, що розуміння причасті є важливою духовною істиною у нашому житті. Важливість її в тому, що це не обряд, не механічний процес, не релігійний захід – це визначений Богом шлях бути у вічності через Ісуса Христа – хто не має Ісуса Христа в собі, той не має вічності.  Причасть ми приймаємо виключно по вірі. І через Живе Слово Боже, маємо усвідомлювати духовне значення участі у причасті для життя у вічності. Молячись, пастор Роман призивав Господа, щоб Його чистота і сила Духа Святого наповнювала наші недосконалі серця і Його мир та спокій панували у кожному з нас.   Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 52 гостей на сайті

Календар подій

 чер   липень 2019   сер

пвсчпсн
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU