here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 04.03.18

PDFДрукE-mail

   На кафедральному служінні церкви «Дім Слави Божої» у неділю 04.03.2018 року,  прославлення було гучне і величне . Це створило обстановку щирої радості зустрічі з Богом. А глибоке і зворушливе  поклоніння наповнило відкриті серця присутніх вдячністю нашому Господу за приналежність до сім’ї Божої.
   Атмосферу наповненості Славою Божою цього зібрання, продовжувало служіння - жертви подяки Богу.
   Сестра Таня пояснила, що у продовж деякого часу стоїть у виломі за деякі нагальні потреби і дякувала Господу за Його милість і підтримку. Дякувала за доню і її навчання у Біблійній школі церкви, за те, що впевнена це вплине на її життя. З вірою сестра очікує відповіді від Бога, знаючи що Він дає у повноті і з подостатком.
   Сестра Наталя, дякувала Богу по факту того, що діагноз виставлений їй лікарями - не підтвердився. З вірою наперед дала жертву подяки Богу за остаточне встановлення її здоров’я.
   Жертва подяки Богу, сестри Тетяни теж була по факту відповіді Бога на молитви за роботу для її чоловіка. Коли одночасно звільнили чоловіка з роботи, він і вона захворіли, не закінчено ремонт і здавалось, що гірше не має, Бог благословляє спрагле серце і дав чоловікові роботу поруч із домом, та що йому по душі, зцілення прийшло непомітно, і так же само непомітно в дім прийшов мир і спокій. З вірою давала жертву за підвищення розміру пенсії і за надприродне зцілення шлунково-кишкового тракту.
   Благословенні сестри отримали велике наповнення Духом Святим під час молитви за них пастора церкви Романа і всієї церковної спільноти.
   У особливій Божій присутності, у єдності і любові церква приймала Святе Боже Причастя.  У глибокому поклонінні Господу, слова з псалмів торкалися глибин сердець присутніх, кожен мав необхідний час для того, щоб відкрити думки і почуття Богу, розкаятися за неправильні слова, думки, дії, які допускали упродовж місяця, просити прощення за свою слабкість. І з вірою приймати реальне очищення Тілом і Кров’ю Ісуса, висловлюючи свою любов і вдячність за спасіння, зцілення, звільнення та реальні Божі чудеса у житті.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 65 гостей на сайті

Календар подій

 лют   березень 2019   кві

пвсчпсн
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU