here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 04.02.18

PDFДрукE-mail

   В перший день останнього зимового місяця церква «Дім Слави Божої» мала надзвичайно потужне кафедральне служіння .
   Кожне перше кафедральне служіння місяця, є особливим і урочистим - церква «Дім Слави Божої» в благоговінні об’єднується, приймаючи Причастя.
   Проте, кафедральне служіння 4 лютого цього року було відмічено, ще цілим рядом приємних і цікавих подій.
   Одразу, після радісного і гучного прославлення три сестри церкви вийшли для того, щоб дати жертву подяки Богу.
   Сестра Людмила заздалегідь підготувалась, і занотувала все про що прийшла подякувати Богу. Зокрема: за 20 років народження згори, за народження старшої доньки попри всі прогнози лікарів, звільнення другої доньки від пороку серця, за власну трьох-кімнатну квартиру, за те, що у особистому житті Бог таки все повернув на добро і дав нову сім'ю, за люблячого чоловіка, за народження чудової третьої доньки, за те що Бог не допустив її інвалідності, а просто підняв після жахливого перелому ноги, за вирішення на їх користь ситуації з продажем авто. Особливо вдячна Богу за Біблійну школу в якій зараз навчається і це дало їй усвідомлення того, хто для неї Бог.
   Сестра Галина подякувала Богу за 2017 рік в якому Бог був завжди поруч із нею і вони отримували перемоги в кожному «бою». Дякувала за пастора Романа і ті проповіді через які Господь навчає  і укріпляє. З вірою давала жертву подяки за реальне спасіння її сина і онучки.
   Сестра Олена даючи жертву подяки була лаконічною, але надзвичайно щирою. Дякувала за зцілення сина і благословіння його кар’єрного росту, за чудового чоловіка, який все краще і краще, і взагалі за кожен прожитий разом з Богом день.
   Перед молитвою за сестер на сцені, пастор Роман говорив про те, що жертва подяки Богу є самим радісним служінням, бо кожен хто дякував, доносив практичні проповіді з власного життя. Кожному з нас необхідно вірити не дивлячись на реальність, бо наскільки б вона не була б складною, Той хто в нас більший і Він за нас.
   Важливою частиною цього служіння стала молитва церкви за нових членів. Сестра Ірина та брат Олександр (мама і син) вийшли на сцену, щоб підтвердити своє волевиявлення - стати членами нашої церкви «Дім Слави Божої». Пастор Роман говорив сестрі, що вона найкраща у світі мама, бо догодила Богу і виконала свій духовний обов’язок. Радісні усмішки, одностайна потужна молитва пастора і церкви, а також привітання церкви, зробили цю подію незабутньою.
   Наповнене, глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку. Пастор Роман призвавши Божу благодать, здійснив молитву до Причасті.
   Роздумуючи над Голгофою, молячись, пастор Роман просив Бога наповнити силою життя, силою Духа Святого кожного хто цього прагне, і щоб кожен отримавши цю Силу отримав зцілення, звільнення, наповнився миром та Божим спокоєм. Усвідомлення досконалості Жертви Ісуса Христа дає впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 67 гостей на сайті

Календар подій

 лют   березень 2019   кві

пвсчпсн
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU