here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 03.12.17

PDFДрукE-mail

   Закінчується 2017 рік. Він сплинув непомітно і швидко. І от, 03.12.17 на кафедральному служінні церкви «Дім Слави Божої», брати і сестри зібрались на останню церковну Причасть в цьому році .
   Чуттєвою і від глибини серця була жертва подяки сестри Людмили за реальне чудо, яке відбулось у її житті. Влітку, перебуваючи у батьків у  селі, вона була необережною і впала з вишні. Коли отямилась і побачила бездіяльну, вивернуту ногу, відмовилась приймати дійсність і висловила Богу свою впевненість, що Він поряд і з нею буде все добре. Проте, реальність була жахливою: у ЦРЛ її відмовились приймати, після того, як її доставили в м. Чернівці лікарі  переконували, що перелом такий складний, що у лікарні вона буде місяців з 8, і скоріш за все їй грозить інвалідність. Але мобілізовані дії брата, чоловіка, пастора церкви і молитовників призвело до наступних чудес. З обласної лікарні її перевели в іншу, проведена операція дала надію на скорішу виписку і в цілому все це зайняло близько 10 днів! Сестра, сказала, що саме головне наша вірі і правильна реакція, а Бог все влаштує так, щоб Його дитині було найкраще.
   Щирою і відкритою була жертва подяки Богу сестри Валентини. Дякувала вона зате, що з дитинства з Богом, за Ісуса Без якого її життя на Землі було б жахливим, за служіння прославлення, яке Бог їй довірив, за всі напрямки у молодіжному служінні. Дякувала за час, коли втратила голос і по-іншому усвідомила життя з Господом, Його мудрість і Силу, і благодать. Особливо дякувала за сім'ю і їх підтримку за пастора церкви і команду служіння прославлення. З вірою дякувала Богу за спасіння своєї подруги і її членство у нашій церкві.
   Перед молитвою за сестер пастор Роман, сказав, що ці свідчення сестер, підтверджують, що Бог діє тільки по Своїх законах, і якщо ми в це віримо то ми житимемо в зоні чудес. Жертва подяки завжди показує стан нашого серця – чи вдячні ми, і стан нашої віри.
   Після помазаного, посвяченого поклоніння, вся церква приймала Причастя.
   Це була особлива Причасть, тому, що вона була останньою в цьому - 2017 році.  Пастор Роман закликав усіх зосередити свій погляд, розум, емоції на Голгофському Хресті. Тільки там ми можемо отримати очікуване від Спасителя. Тільки у єдності із Ним ми маємо спасіння, вічне життя, зцілення і звільнення. Пастор моливсь, щоб Бог наповнив цю Причасть силою життя і утвердив кожного присутнього у єдності з Собою.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 48 гостей на сайті

Календар подій

 гру   січень 2019   лют

пвсчпсн
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (9)