COM 302 Week 2 Learning Team Assignment Advertising Media Mix CIS 524 Week 3 DQ 2 ECE 430 Week 4 reflective journal here link ACC 492 Week 1 Individual Assignment Assignments From the Text BA 470 Week 3 – 5 – 6 – 7 Assignment – Grantham PSY 490 HCA 240 Week 5 DQ2 HCS 514 Week 2 Individual Assignment Organizational Design Paper NTC 324 CJA 491 Week 1 History of the U.S. Criminal Courts System Paper CMGT 554 Week 3 Individual Assignment Patton-Fuller Community Hospital Networking Project SPE MGT 567 (Week 4) Learning Team Weekly Reflection * ACC 205 LDR 300 LDR/300 Week 4 Understanding Strategic Forces Paper HCA 430 NR here COMM 310 (Week 1) Individual Assignment / Communicating Effectively Worksheet * COMP122 Lab 6 Lab Report and Source Code press here link ACC ACCT 553 ECO 561 Week 4 COMPLETE ETH 125 GM533 ACC 455 COMPLETE COURSE Corporate Taxation UNIVERSITY OF PHOENIX ASHFORD SOC308 Week 3 Dq 2 Hate Crime BSOP ANT 101 Week 1 Quiz press QNT 351 QNT351 Week 1 Statistics in Business PSYCH 570 Ashford EDU CMGT 554 Week 3 Individual Assignment Patton-Fuller Community Hospital Networking Project HCS 552 SEC 493 Week 1 Security Personnel Chart
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 01.10.2017р.

PDFДрукE-mail

   Чудовим, особливим, «домашнім» було перше кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» у жовтні цього року. Звичайно, всі очікують таких служінь, бо віримо в особливу Божу дію під час Причасті. Однак, цього разу всі присутні переживали особливу Божу присутність. З першої і до останньої хвилини служіння…
   Наше благословенне прославлення знову перевершили себе: гучна і щира хвала Господу запалила усіх присутніх у залі! Радісне і гучне прославлення відкрило серця присутніх для реальної зустрічі з Небесним батьком.
   Чуттєвими були жертви подяки Богу сестри Ангеліни і брата Андрія.
   Сестра Ангеліна подякувала Богу по факту її чудесного зцілення, за благословенний  вступ онучки Ріми у ВУЗ і за її служіння Богу, за присвоєння звання кандидата у майстри спорту її онучці Валі. З вірою сестра дала жертву подяки Богу за спасіння її рідних, за благословенний і процвітаючий бізнес дочки.
   Коли брат Андрій давав жертву подяки Богу то не стримував сліз, Бог дав можливість знайти у лісі те, що було загубленим і у весь час пошуку, саме Господь вів і підбадьорював. Вірою брат жертвував за благодать бачити реальне і усвідомлене покаяння батьків його і його дружини.
   «Якщо ви знаєте Бога, і Він дійсно ваш Батько, і у вас є з ним відносини – то нічого немає неможливого»- так прокоментував пастор Роман ці жертви подяки Богу, підбадьорюючи усіх тим, що ці сестра і брат живуть у повній довірі Богу і це приємно нашому Батькові. Потім церква і пастор  молились за тих хто приносив жертву подяки.
   Уся церковна родина благословляла і молилась за нових членів церкви. Сестри Ніна і Тереза висловили свою добру волю і стали членами нашої живої Божої сім’ї. Пастор Роман радо привітав їх та роз’яснив для всіх присутніх, життєву необхідність для вічності з Богом, такого рішення. Пастор говорив, про те, що Бог утворив церкву і Він прийде саме за нею, бо так сказав  у Своєму Слові. Це не дискусійне питання, це питання життя у вічності про яку мріє кожен справжній християнин і тому, всі присутні раділи за сестер, які усвідомлюючи Божі істини стали членами Тіла Христового. Під оплески залу,  сестри приймали подарунки та квіти від церкви.
   Схиляючи голови у глибокому поклонінні Господу, кожен член церкви відкривав своє серце перед Богом, щоб бути готовим достойно прийняти Господню Причасть. Пастор Роман, у надзвичайній присутності Духа Святого, молився про те, щоб ми прийняли цю причасть у чистоті сердець, призивав Господа, щоб Його чистота і сила Духа Святого наповнювала наші недосконалі серця і Його мир та спокій панували у кожному з нас.
   У цю неділю ніхто не хотів залишати зал церкви, всі перебували у захоплюючій присутності Бога і прагнули продовжити цей неповторний час Божої любові проявленої у фізичному вимірі!Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 55 гостей на сайті

Календар подій

 лис   грудень 2017   січ

пвсчпсн
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU