here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 03.09.2017р.

PDFДрукE-mail

   Перше кафедральне служіння осені завжди насичене подіями, адже це головна молитва церкви за наших вихованців, учнів, студентів – ми так віримо, що молитва церкви це особливе Боже благословіння!
   Серця присутніх для реальної зустрічі з Небесним батьком, відкрило радісне і гучне прославлення, а глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку.
   Щирими були жертви подяки Богу від сестер Тетяни і Надійки та брата Олександра.
   Сестра Надя дала жертву подяки Богу, за закінчення з відзнакою музичної школи, за чудовий літній відпочинок, за батьків і старшого брата, які є її підтримкою і опорою. З вірою наперед, сестра Надійка дала жертву подяки Богу за благодать успішно закінчити 11 клас, підготуватись і з найвищими балами здати ЗНО з тим, щоб вступити у  ВУЗ на державну форму навчання.
   Даючи жертву подяки Богу,  сестра Таня дякувала за її реальне зцілення, за те, що Бог і церква підтримали її і з вірою наперед дякувала Богу за спасіння її сім’ї.
   Брат Олександр дав жертву подяки Богу по факту успішної операції його сина, що Бог був у всьому цьому процесі. З вірою наперед брат дякував Богу за швидку і якісну післяопераційну реабілітацію сина та встановлення тісних зв’язків сина з нашим Господом.
   Пастор Роман прокоментував, принесені жертви подяки, підбадьорюючи усіх тим, що ці сестри і брат живуть у повній довірі Богу і це приємно нашому Батькові. Потім церква і пастор  молились за тих хто приносив жертву подяки.
   Призвавши Божу благодать Пастор Роман, здійснив молитву до Причасті. Роздумуючи над Голгофою, пастор говорив, про те, що без цієї Жертви ми б не мали ні спасіння, ні зцілення, ні звільнення. І кожен хто приймає причасть наповнюється Його життям, утвердженим і сильним. Дух Святий торкався усіх: омиваючи, очищуючи,  і натомість наповняючи Своїм миром, силою, любов’ю.
   Благословінням на цьому кафедральному служінні, була молитва за випускниць недільної школи Анастасію і Олександру. Сестри у віршованій формі дякували Богу, церкві, служителям дитячого служіння за чудові роки навчання у церковній недільній школі. Старший служитель дитячого служіння Наталя Дмитрівна вручила їм  дипломи.
   Потім вся церква молилась за всіх дітей. Пастор Роман молився за кожну дитину благословляючи. Відбулась і молитва за вчителів-служителів і помічників дитячого служіння, адже успішним не було б це служіння без їх кропіткої праці, терпіння, витримки і любові.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 80 гостей на сайті

Календар подій

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU