here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 13.08.2017р.

PDFДрукE-mail

   Гарної серпневої неділі церква «Дім Слави Божої», як завжди, очікувала надзвичайний час Причасті у Божій присутності, в єдності і любові.
   Радісне і гучне прославлення відкрило серця присутніх для реальної зустрічі з Небесним батьком, а глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку.
   Урочистою, але особливо теплою і зворушливою була частина служіння, коли церква у єдності і з вдячністю вітала пастора церкви «Дім Слави Божої» Продивуса Романа із Днем народження.
   Нічого кращого у подарунок не може бути, як щира молитовна подяка Богу за такого духовного батька, посвяченого, вірного Слову Божому, мудрого, жертвенного і люблячого. Так і молилась церква у єдності, з любов’ю і  почитанням,  з подякою! Всі присутні брати і сестри виражали вдячність Богу за його посвячене, вірне і покірне серце, за його любов до Бога і всіх кого Бог йому довірив, за жертвенність і невтомність у служінні, за мудрість Божу, яку Господь проявляє через пастора. Також, всі одностайно в молитві проголошували у його життя будівничі ісповідання про Божі благодать і благословіння у всіх сферах його життя і служіння на виконання бачення церкви та примноження Царства Божого.
   Жертви подяки Богу від сестер Анжели, Галини і Тетяни, їх свідчення  про надприродну дію Бога у їх житті, приголомшили  та  зворушили всіх присутніх у залі. Також, сестри були сповнені вірою даючи жертву подяки Богу  з вірою наперед про реальну дію Господа в тих сферах життя де вони очікують прориву і перемоги.
   Перед молитвою за цих благословенних сестер, пастор церкви Роман зауважив, що Бог шукає саме нашої віри і таких людей, які не опустять рук, і тоді усі зможуть свідчити так, як ці благословенні сестри. Усі присутні в залі з вірою молились Богу, дякуючи за те, що Він Бог чудес, за те,що дає відповіді на молитви і приходить на віру.
   На цьому кафедральному служінні, церква «Дім Слави Божої» радо молилась за малюсіньку Соломійку. Брат Юрій і сестра Руслана, довіряючи Богу, принесли для благословіння свою новонароджену донечку Соломію. Вийшовши на сцену щасливі батьки не приховували радості та усвідомлення важливості молитви церкви за дитину. Проголошуючи молитви,  мати з батьком просили благословіння у життя Соломієчки.
   Перед благословінням, пастор церкви Роман Продивус, роз’яснив присутнім, що ми церква Живого Бога і дотримуємось того, що Сам Бог сказав у Слові про благословіння дітей. Ми віримо, що саме молитва благословіння виставляє у духовному світі Божий захист дитині і благодать Господа щодо майбутнього дитини.
   Призвавши Божу благодать пастор Роман, здійснив молитву до причасті. Роздумуючи над Голгофою, пастор говорив, про те, що без цієї Жертви ми б не мали ні спасіння, ні зцілення, ні звільнення, дякував Богу за кожну краплинку Його Крові, яка для нас є очищенням, звільненням і наповненням Божою Силою. Він призвав кожного брата і сестру поклонитись у дусі правди, щоб  Господь допоміг пізнати істину.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 92 гостей на сайті

Календар подій

 гру   січень 2019   лют

пвсчпсн
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU