here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


17 - та річниця церкви

PDFДрукE-mail

   Живій Божій церкві «Дім Слави Божої» у м. Чернівці,  виповнилось 17 років . На екрані змінювались святкові світлини, церква була прикрашена урочистими, але і такими сімейними святковими повітряними кульками – ми попали в атмосферу сімейного, очікуваного і приємного свята!
   З Днем народження дорога церква!!!
   Потужне і радісне прославлення, спонукало всіх присутніх і навіть запрошених та гостей, пританцьовувати на місці та гучно аплодувати!
   Пастор дочірньої домашньої церкви з с. Росошан – Галина, щиро привітала церкву, братів і сестер! Дякувала Богу за те, що по Його волі наша жива і духовна церква дійсно проживає всі свої часи у волі Бога, виконуючи ті настанови, як Господь визначив для Своєї Тілесної частинки.    Дякувала Богу за пастора церкви Романа, який у повній покорі Богу і посвяченні служінню, у мудрості Божій, з великою любов’ю опікає, навчає і оберігає ввірених йому Батьком Своїх дітей. Дякувала служителям церкви, братам і сестрам за підтримку за молитви, за єдність і реальне відчуття – сім’ї. Зал підтримав пастора Галину радісними оплесками.
   Урочистим було привітання дочірньої церкви із м. Борщова (Тернопільська область). Пастор дочірньої церкви Мар’ян звернувся до всіх з ісповіданням – це моя церква, церква Живого Бога, церква основною метою, якої є виконання волі Бога – спасіння людей! І тим паче, радісним є той факт, що святкування 17 річниці відбувається у День сходження Духа Святого і утворення Божої Церкви. Особливими і щирими були слова подяки Богу за служіння сім’ї Продивус - пастора Романа,  його дружини Наталії Дмитрівни. Їх посвячене Богу життя і служіння  є благословінням не тільки для церкви і її членів, але і для Божої Родини в цілому. Всі ми, зауважив пастор Мар’ян, є спільниками виконання одного бачення, саме Божого бачення для церкви «Дім Слави Божої» і тому коли будемо служити Богу з щирими серцями, у єдності і одностайній вірі, то Господь не забариться з відповіддю Своїми чудесами на виконання визначеного Ним бачення!
   Приємним було вітання пастора Миколи з м. Маріуполя (Донецька область), який висловив радість і подяку Богу за дружбу наших церков і за те, що ми об’єднані у виконанні волі Господа на спасіння людей. Висловив побажання довгих і плідних років розповсюдження Євангелії, як у нашому регіоні, так і по всій Україні і у світі.
   Від імені братів і сестер із словами привітання та подяки Богу,  виступив пастор Андрій. Його слова привітання, а далі молитва всієї церкви, це були будівничі слова віри для церкви «Дім Слави Божої» та слова великої вдячності Богу за помазанця Божого Романа і його сім'ю, за прямування нашої церкви Божим шляхом. Подякував Богу за те, що Він любить Свою церкву і все повертає на добро!
   Старший пастор церкви «Дім Слави Божої» Роман Продивус привітав усіх присутніх. Стоячи на колінах перед Господом нашим, подякував Йому за – церкву, за 17 благословенних років Його керівництва! За те, що саме Бог є Головою церкви, за те, що Бог вибрав його на служіння, довірив йому церкву, підтримує і веде у служінні, бо усвідомлює величезну відповідальність за духовну належність церкви Слову Божому, а значить і вірного курсу куди ідуть члени церкви. Богу дякував і за те, що Він чує, відповідає, і дійсно іде поруч!
   Подякував Богу за свою сім'ю, бо розуміє наскільки непросто бути членами сім’ї пастора, бути його надійним тилом, але вони справляються і є його надійною і люблячою підтримкою.
   Далі пастор Роман помолився за церкву, і продовжив кафедральне служіння проповіддю на тему «Дім укриття» зачитавши з Євангелії від Матвія 16:16-18. Поза Тілом Божим немає життя. Церква це укриття від атак диявола, так, він може десь по-дрібноті намагатись зашкодити, але здолати того хто під Божим покровом не зможе. Це Дім благословіння, радості і щастя, це репетиція до життя у Царстві на Небесах.
   На цьому служінні сестра Марія дала жертву подяки Богу за 100% звільнення її від страху і сліз, за церкву, за те, що : «я є», за те, що чоловік завжди і у всьому разом з нею, за вірність Бога і Його любов.
   Глибоким і особистим, водночас  потужним, було поклоніння нашому Господу і Спасителю – Ісусу Христу. Слова нових пісень поклоніння, невимовно і по-справжньому торкались сердець. Тому-то, і була особливою церковна Причасть. Пастор церкви Роман у молитві перед причастю просив Бога очистити серця і помисли кожного, щоб розуміння та участь у причасті було справжнім актом віри та виконання Слова Божого. Важливість її в тому, що це не обряд, не механічний процес, не релігійний захід – це визначений Богом шлях бути у вічності через Ісуса Христа – хто не має Ісуса Христа в собі, той не має вічності, а ще це реальне об’єднання усіх членів церкви для збудування Тіла Господнього.
   А ще була приємна частина святкового служіння річниці церкви «Дім Слави Божої» пастор Роман висловлював подяки членам церкви відповідно їх духовного горіння для Царства Божого. Хтось почув усну подяку і надію пастора на бажання активізуватись  у служінні, хтось отримав грамоту за внесок у служіння, інші отримали грамоти за участь у розбудові церкви, а були і ті хто отримав грамоти за особливі заслуги. Багато хто висловлював думку щодо того, що так само ми будемо отримувати нагороди на Небесах, але одне «але»… Там уже нічого змінити не можливо, а тут все, ще можна змінити!
   На закінчення, як і годиться на Дні народженні - і свої, і гості ласували смачним тортиком, що також стало приводом хорошого настрою і приємними спогадами святкування 17 річниці нашої благословенної церкви «Дім Слави Божої»!Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 46 гостей на сайті

Календар подій

 гру   січень 2019   лют

пвсчпсн
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (11)