here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Пасха 2017р.

PDFДрукE-mail

   У перед пасхальні дні наша церква мала цілий ряд приголомшливих служінь, які присвячувались Воскресінню Ісуса Христа!
   На початку пасхального тижня церква «Дім Слави Божої» перебувала у пості, під час якого молилась з подякою Господу за Голгофу і Хрест, за Його Жертву і Воскресіння, роздумувала про суть зробленого Ісусом для кожного.
   А ввечері 13 квітня ми зібрались на служінні – вечора хвали і молитви. Саме по собі таке служіння є особливим, проте, цього вечора воно не було схожим ні на одне інше.
   Слова псалмів поклоніння, торкались самих потаємних струн наших душ, напевно в жодного із присутніх не було сумніву, що саме з ним спілкується Господь. Хто виходив на молитву, абсолютно не стримував своїх емоцій, і в основному це були слова вдячності і поклоніння перед – Ним, Єдиним, Могутнім і таким Рідним…
   Потім упродовж двох вечорів (14 та 15 квітня) брати і сестри нашої церкви збирались на вечори споминів і поклоніння. Складно описувати духовні переживання та стан тої атмосфери, там де Живий Бог діє. Зал був наповнений людьми вщент. Перебуваючи в поклонінні, було видно, як сестри і брати знаходились на «зв’язку» з нашим Господом: хтось плакав, хтось посміхався, хтось поклонявся співаючи Богу подяки.
   Ці вечори закінчувались прийняттям Причастя! У молитві, пастор церкви Роман, проголошував від Духа Святого слова: «все, що до цього часу не зцілялося – зцілиться, все, що до цього часу не звільнялося – звільниться, все, що до цього часу не спасалося – спасеться!» Слава нашому Богу, бо це було потужно, це підняло віру, це закарбувалося у серці!
   «Його тут не має. Він воскрес» - такі слова звіщали істину із святкового банеру, який прикрашав сцену церкви  «Дім Слави Божої» у пасхальні, великодні дні. Так як для нашої духовної церковної сім’ї – це є суть віри і сповідання.
   У Великодню неділю 16 квітня 2017 року, брати і сестри церкви «Дім Слави Божої» з великим трепетом поспішали на святкове кафедральне служіння. Кожен очікував особливого часу перебування у Божій присутності та єднання у Причасті Господній. Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Так ми всі вітались, бо віримо і з цим живемо, в очікуванні приходу нашого спасителя за Своєю Живою церквою.
   По-справжньому святковим, гучним, веселим і радісним було наше благословенне прославлення!
   Приємним для всіх було поздоровлення дітей церковної недільної школи. Різні за віком дітки читали вірші і співали про те, що Бог зробив на Хресті для кожного з нас. Усі були неперевершеними: і безпосередні «Чомучки», і щирі «Пізнайки», і солідні «Всезнайки».   Новинкою стала  пісня «Христос Воскрес» у виконанні солісток Олександри і Еліни. Було видно і відчутно, як вони старались, як їх підтримував дитячий хор. Звичайно радісно, що бажання догодити Богу – це основний мотив їх сердець абсолютно усі у залі підтримували наших артистів і щиро аплодували їм.
   Проповідь пастора Романа «Центральна істина християнства» на цьому кафедральному служінні, тематично відображала суть жертви нашого Господа. Пасха – це Христос! Саме це є центральною істиною християнства.
   У молитві до Причастя пастор Роман дякував Ісусу за те, що Він завоював для нас на Хресті. Ісус у наших серцях, Його Кров омиває нас і очищає від всякого гріха!  Знову пастор проголошував від Духа Святого слова: «все, що до цього часу не зцілялося – зцілиться, все, що до цього часу не звільнялося – звільниться, все, що до цього часу не спасалося – спасеться!» Хто дійсно приймає факт Жертви Ісуса і вірить у Його Воскресіння – той отримує безсмертя у вічності у Царстві Божому.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 22 гостей на сайті

Календар подій

 кві   травень 2019   чер

пвсчпсн
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU