here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)


Кафедральне служіння 05.03.2017р.

PDFДрукE-mail

   У першу неділю цьогорічної весни, церква «Дім Слави Божої», як завжди, проводила кафедральне служіння - надзвичайний час у Божій присутності, в єдності і любові у Причасті .
   Радісне і гучне прославлення відкрило серця присутніх для реальної зустрічі з Небесним батьком, а глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку.
   Жертви подяки Богу від сестер Тетяни і Інни, їх свідчення  про надприродну дію Бога у їх житті, приголомшили  та  зворушили всіх присутніх у залі.
   Сестра Інна дала жертву подяки Богу, за надприродне зцілення її сина Ромчика та чудесне супроводження Богом усіх етапів цього зцілення: операції, дії лікарів, фінансового забезпечення, перебування їх у Києві. Особливим для них у цьому було те, що відповіді на її молитви,  пастора і всієї церкви  були надзвичайно мобільними. З вірою дала жертву подяки Богу за реальне спасіння і членство у нашій  церкві її чоловіка і за благодать мати особняк у м. Чернівці.
   Ще потужнішими були свідчення при жертві подяки, сестри Тані. Приблизно 8 місяців тому, лікарі виставили невтішний діагноз сестрі – рак 4 степені. І, як засвідчують медичні висновки, такі чудеса можливі тільки з Богом, бо через 8 місяців стояння у вірі, у абсолютній довірі Богу, молитов і служіння с. Тані нашої церкви і інших віруючих Живому Богу, після складної операції, трьох хіміотерапій, лікарі здивувались отриманим хорошим аналізам,  не встановили прогресу чи будь якого руху хвороби, і  відмовились від призначення нових хіміотерапій та іншого лікування. Свідчення сестри про фінансове забезпечення цього Божого зцілення теж нагадували фантастичну розповідь, але – все це відбувалось насправді! Навіть фізичний стан, зовнішній вигляд сестри Тані, збентежив фахівців, тому, що у світі не уявляють, що дитя Боже може у такій ситуації бути радісною і красивою. Так, сестра свідчила, що непросто пройти все це, проте, та сила яку дає Бог, підтримка її сім’ї,  пастора Романа - особисто, братів і сестер церкви, молитви всіх кого долучив Господь дає реальну перемогу.
   Перед молитвою за сестер Інну та Тетяну, пастор церкви Роман зауважив що дар чуда – це ініціатива Бога, і ці свідчення сестер – це дійсно 2 чуда, чуда віри. Бог шукає саме нашої віри і таких людей, які не опустять рук, і тоді усі зможуть свідчити так, як ці благословенні сестри. Зал стоячи дякував Богу за те, що Він Бог чудес, за те, що дає відповіді на молитви і приходить на віру.
   Благословінням на цьому кафедральному служінні, була молитва за брата Миколу, який став членом церкви «Дім слави Божої». Пастор церкви Роман Продивус, радо привітав його та роз’яснив для всіх присутніх життєву необхідність такого рішення для вічності з Богом. Альтернативи членству у церкві немає, це пряме виконання волі Божої, і знаходження під Його захистом. Молитва пастора та  церкви за брата була щирою, в єдності і з радістю.  
   Призвавши Божу благодать Пастор Роман, здійснив молитву до причасті. Роздумуючи над Голгофою, пастор говорив, про те, що без цієї Жертви ми б не мали ні спасіння, ні зцілення, ні звільнення. Кожен повинен точно усвідомлювати досконалість Жертви Ісуса Христа та мати впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках. І кожен хто приймає причасть наповнюється Його життям, Дух Святий торкається: омиваючи, очищуючи,  і натомість наповняючи Своїм миром, силою, любов’ю.Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 24 гостей на сайті

Календар подій

 гру   січень 2019   лют

пвсчпсн
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU