here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)

Пастора Служителі

PDFДрукE-mail

alt Продивус Роман Юрійович

      Старший пастор Церкви.
    Народився у Тернопільській області у 1961р. у сім’ї п’ятидесятників. З дитинства батько вчив його Слову Божому, але світ не збирався відпускати молоду людину на служіння Богу. І тому справжнє покаяння відбулося лише у 1982 р. після повернення з армії, чому передували наступні події.
      Попавши в армію у 1980 р. і закінчивши «учебку» на Уралі, з’явилася реальна можливість потрапити в Афганістан. І коли тривога – ми звертаємось до Бога. Молилися рідні та знайомі, а він пообіцяв Богу, що якщо не потрапить до Афганістану, то буде Йому служити. І звичайно, що Бог відповів на молитву і подальша служба пройшла у Чехословаччині.
      Прийшовши з армії він «успішно» забув дане Богу слово.
      Але не забув Бог… і однієї серпневої тихої ночі у 3.00 прийшов до нього і нагадав про обіцянку: «Роман, ти обіцяв Мені служити!». Сон зняло як рукою і піт виступив по всьому тілу. Голос був могутнім, але в той же час наповнений любов’ю, як турботливого батька. Стало зрозуміло, що обіцянку потрібно виконувати. І з цього часу, почався його шлях від справжнього покаяння до пастора Церкви, яким він був одноголосно обраний громадою у 1999 р. та рукопокладений у 2000 р. Пастор Роман одружений. Вони з дружиною Наталею виховують двох дочок: Сніжану та Роксолану.

alt

Баланецький Іван Петрович


       Пастор. Замісник старшого пастора.
       Народився у 1974 році. Визнав Ісуса за Господа свого життя у 1995 році, після чого пережив великий тиск з боку рідних та знайомих. Але вистоявши у вірі, прийняв святе водне хрещення та хрещення Духом Святим і почав активно служити.
      Бог провів його практично через усі служіння в Церкві, і у 2003 році він був рукопокладений на пасторське служіння. Пастор Іван одружений. Вони з дружиною Оксаною, яка теж є активним членом Церкви, виховують доньку Роксолану.

alt

Ростецький Мар’ян Миколайович

      Пастор дочірньої Церкви у м. Борщів Тернопільської області.
      Народився у 1977 році. Визнав Ісуса за Господа свого життя у 2001 році.
      У 2002 році прийняв святе водне хрещення та хрещення Духом Святим, після чого брав активну участь у багатьох служіннях Церкви.
      У 2004 році був рукопокладений на пасторське служіння, а в 2006 році – на пастора дочірньої церкви. Пастор Мар’ян одружений. Вони з дружиною Марією, яка є служителем прославлення, виховують сина Даниїла.

alt


Бурдяк Андрій Хризантович


       Адміністратор, пастор домашньої церкви.
      Народився у 1966 році. Визнав Ісуса за Господа свого життя у 1999 році. У 2000 році прийняв святе водне хрещення та хрещення Духом Святим.
     У 2006 році відповідаючи на заклик Бога, почав активно служити в групі порядку. У 2007 році став пастором домашньої церкви. З 2008 року – адміністратор Церкви. Пастор Андрій одружений. Вони з дружиною Любою, яка є служителем церковної бібліотеки, виховують двоє дітей: Павла та Надію.

alt

Стречень Олександр Миколайович

       Керівник прославлення, пастор домашньої церкви.
      Народився у 1978 році. Визнав Ісуса за Господа свого життя у 2003 році. У 2004 році прийняв святе водне хрещення та хрещення Духом Святим. Відповідаючи на призив Бога, почав активно служити в різних служіннях церкви.
      У 2005 році був рукопокладений на служителя, а в 2006 році став керівником прославлення. Пастор Олександр одружений. Вони з дружиною Анжелою, яка є активним членом церкви, виховують сина Олександра.
Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 10 гостей на сайті

Календар подій

 бер   квітень 2020   тра

пвсчпсн
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU