here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)

Кафедральне служіння 02.02.20р.

PDFДрукE-mail

   В перший день останнього зимового місяця, церква «Дім Слави Божої» мала надзвичайно потужне кафедральне служіння . Кожне перше кафедральне служіння місяця, є особливим і урочистим - церква «Дім Слави Божої» в благоговінні об’єднується, приймаючи Причастя.
   Проте, кафедральне служіння 2 лютого цього року було відмічено, ще цілим рядом приємних і цікавих подій.
   Одразу, після радісного і гучного прославлення, яке служило за участі церковного євангелізаційного хору, п’ятеро братів і сестер церкви вийшли для того, щоб дати жертву подяки Богу.
   Це знову були свідчення реальних чудес у житті людей з волі і при участі Бога, зокрема: сестра Альона засвідчила про те, що комунальна установа (КЖРЕП) провів капітальний ремонт її будинку – для жильців безкоштовно!, сестра ще багато перераховувала свідчень і дякувала з вірою про її успіхи в майбутньому; сестра Настя теж дякувала Богу за зцілення просто по милості, бо вона тільки знала діагноз лікарів, проте особливих дій не приймала, все віддала Господу і от лікарі діагностували абсолютне видужання; сім’я Баланецьких Івана і Оксани  дякували за народження згори та членство у церкві їх донечки Роксолани, з вірою давали жертву подяки за власне житло і спасіння родини; сестра Оксана ( надзвичайно чутливо) дякувала Богу за те, що Він вірний щодо неї і Його благословіння по молитвах її і вірі надприродні, дякувала за те, що має відкриття і тепер буде докладати зусилля щоб дорослішати у Бозі.    
   Перед молитвою за тих хто був на сцені, пастор Роман говорив про те, що жертва подяки Богу є самим радісним служінням, бо кожен хто дякував, доносив практичні проповіді з власного життя. Кожному з нас необхідно вірити не дивлячись на реальність, бо наскільки б вона не була б складною, Той хто в нас більший і Він за нас.
   Важливою частиною цього служіння стала молитва за нового члена церкви. Сестра Людмила вийшла на сцену, щоб підтвердити своє волевиявлення - стати членом нашої церкви «Дім Слави Божої». Радісні усмішки, одностайна потужна молитва пастора і церкви, а також привітання церкви, зробили цю подію незабутньою.
   Наповнене, глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку. Пастор Роман призвавши Божу благодать, здійснив молитву до Причасті. Роздумуючи над Голгофою, молячись, пастор Роман просив Бога наповнити силою життя, силою Духа Святого кожного хто цього прагне, і щоб кожен отримавши цю Силу отримав зцілення, звільнення, наповнився миром та Божим спокоєм. Усвідомлення досконалості Жертви Ісуса Христа дає впевненість, що наше майбутнє у найнадійніших Божих руках.
Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 25 гостей на сайті

Календар подій

 бер   квітень 2020   тра

пвсчпсн
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU