here numerology life path 36/9 december 15 tarot card click the following article number numerology calculator
Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

.

  • "Від доброго слова - змінюється настрій, а від мудрої поради - життя" -
  • "Істинно могутній той, хто перемагає сам себе" -
  • "Там, де закінчується терпіння - приходить витривалість" -
  • "На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади" -
  • "Господь - Твердиня мого життя" -
  • "Щоб дійти до мети, треба насамперед іти" -
  • "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." -   (Дії 16:31)
  • "...Я прославлю дім слави Своєї !" - (Ісаї 60:7)

Кафедральне служіння 05.01.20р.

PDFДрукE-mail

   Перше кафедральне служіння церкви «Дім Слави Божої» - 5 січня 2020 року було радісним, наповненим, піднесеним!
   Звичайно лунали колядки, всі активно виспівували хвалу і славу Господу нашому Ісусу Христу. Прославлення служило разом з  церковним хором і все було в надзвичайному помазанні!
   Пастор Роман дякував Богу за рік, який настав і благословляв усіх присутніх, щоб шукаючи Бога, отримували духовну наснагу та відкриття і служили Богу щирим серцем.
   Також, видалось особливим і служіння – жертва подяки Богу! Бажаючим дати жертву подяки Богу аж забракло місця на сцені. Дев’ятеро  братів і сестер, принесли жертви подяки Богу, демонструючи віру в Божу дію і Його чудеса у своєму житті.
   Подяки були різнопланові: пастор Андрій, дякував за друге День народження, яким благословив Господь у ситуації з  інфарктом; сім’я пастора Влада дякувала за можливість ходити йому без палички ( за надприродні речі з організацією операції по заміні суглобу, саму операцію і реабілітацію); сестричка Юля дякувала Богу за те, що пізнала Його і отримала відкриття про місце у житті і церкві,  сестра Таня дякувала за довіру їй служіння, за успіхи; пастор Тетяна дякувала за Його вірність і постійність у захисті всіх сфер її життя; сестричка Надія, дякувала за відповідь на її попередню жертву подяки - переведення її на держбюджетну форму навчання; пастор Валя також дякувала за Божий супровід упродовж усього минулого року і за особливу довіру – служіння; пастор Ірина теж дякувала за духовну силу опиратись у ситуаціях, зокрема у зціленні,  тільки на Бога і  Його Слово. Кожен давав жертву подяки з вірою наперед про речі і ситуації, які є в їх житті, проте, саме вони, впевнені у Його силі і дії.
   Перед молитвою за братів і сестер, які дали жертву подяки, пастор церкви Роман Продивус назвав їх свідчення проповіддю живої віри. Це живе свідчення того, що хто по-справжньому є виконавцем Слова Божого – вірить і довіряє Богу, поступає по Його Слову, той бачить Божу руку у своєму житті. І ці жертви подяки є яскравим свідченням того, що рука Бога не коротшала і у 2020 році Бог з цими братами і сестрами і з тими хто довіриться Йому – буде у всьому.
   Радісною подією розпочався 2020 рік! Церква благословляла і молилась за нових членів церкви «Дім Слави Божої». Сестра Ніна та брати Андрій, Вадим, Денис і Андрій висловили свою добру волю і стали членами нашої живої Божої сім’ї. Пастор Роман радо привітав їх та роз’яснив для всіх присутніх, життєву необхідність для вічності з Богом, такого рішення. Пастор говорив, про те, що Бог утворив церкву і Він прийде саме за нею, бо так сказав  у Своєму Слові. Це не дискусійне питання, це питання життя у вічності про яку мріє кожен справжній християнин і тому, всі присутні раділи за сестру і братів, які усвідомлюючи Божі істини стали членами Тіла Христового. Під оплески залу, вони приймали подарунки та квіти від церкви.
   Закінчувалось перше кафедральне служіння у Новому 2020 році -  Причастю.
   Наповнене, глибоке і щире  поклоніння дало можливість кожному виразити Господу свою любов і подяку, відкрити глибини свого серця, дати повну владу Духу Святому робити Свої надприродні речі, очищуючи і наповняючи Божою любов’ю. І саме в такий  час, церква у благоговінні приймала  Святе Причастя. Пастор Роман молився і кожен зосереджував свій погляд на Голгофі, призивав Господа, щоб Його чистота і сила Духа Святого наповнювала недосконалі серця і Його мир та спокій панували у кожному з нас.
Пастор церкви


Поетична сторінка


Розкрий свій поетичний талант

Голосування.

Чи допоміг Вам, наш сайт пізнати Слово Боже

 

 скачать часы для сайта
На даний момент 226 гостей на сайті

Календар подій

 тра   червень 2020   лип

пвсчпсн
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Біблія

Голосування

Як Ви оцінюєте наш сайт?

 

 

 


Ми на вашому сайті


Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU